2726
عنوان

بیایین گیس و گیس کشی با شات

| مشاهده متن کامل بحث + 628 بازدید | 26 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جدی؟  کی گفته؟

والا اسمشو دقیق نمیدونم ولی یکی از مسئولا بود فک کنم

پلیس فتا هم تایید کرده

#tanks_IRGC آرمان🖤آرتین داداشی گریه نکن باشه؟مامان و بابا و داداشی رفتن مسافرت ولی قول میدم تا برگردن پیشت میمونیم،من و امثالم وقتی سن تو بودیم شبکه پویا رو تماشا میکردیم ولی شجاعت و غیرت تو با ما فرق میکنه آخه نمیدونن تو پسری از مکتب دلیران هستی:)))به مامان نگو من کشتمش ؟به مامان نگو که یه گلاده آدم حدود ۷۰ نفر اونقدر زدیمش که رفت کما بعدش شهید شد؟به مامان نگو با سنگ و مشت و لگد اونقدر زدمش ولی اون حاضر نشد یه فوش بده؟به مامان نگو چاقو رو جوری توی بدنش فرو بردم که چاقو کج شد؟به مامان نگو لختش کردیم ازش فیلم گرفتیم در حالی که مامانش می‌گفت فیلم پسرمو پخش نکنین اون راضی نیست نامحرم فیلمشو ببینه...(از آرمان هامون،آرمان ها می‌سازیم) به خاطر امضام گزارش بزنی حلالت نمیکنم به خدا...چون امضای خودمه و اگه دوست داشتین بخونین:)❤️✨
2728
والا اسمشو دقیق نمیدونم ولی یکی از مسئولا بود فک کنم پلیس فتا هم تایید کرده

وای ایشالله 

قول میدیم دیگه بچه های خوبی باشیم🙏🏻☹️

لطفا پیام هایی که میذارم بی جهت لایک نکنید که روزی ده تا نوتیفکیشن برام نیاد 🙏🏻🙂
روبیکا داری؟ ایدی بده بفرستم برات

واس منم بفرست لطفا🥺

وزن اولیه93🖤😏     وزن شروع دوباره 86/250😢                                       وزن هدف۸۱😍             ب تاریخ02/08/20✌️         
صب کنین  میگن قراره تا هفته آینده رفع بشه

وای خدا از دهنت بشنوه.خسته شدیم دیگه

در نهایت دختری که قدرشو ندونستی...عشق خودشو پس میگیره و به خودش میده،،و یک روزی،یک نفر بهتر از تو،دوستش خواهد داشت...به هرشیوه ای که تو نتونستی!
روبیکا داری؟ ایدی بده بفرستم برات

برامنم میفرستی لطفا!؟

در نهایت دختری که قدرشو ندونستی...عشق خودشو پس میگیره و به خودش میده،،و یک روزی،یک نفر بهتر از تو،دوستش خواهد داشت...به هرشیوه ای که تو نتونستی!