2726
عنوان

بالاخره وسط گریه عکس گرفتم+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2193 بازدید | 97 پست

نه من آهنگ غم گین هم میزارم که شدت اشکم بیشتر شه البته اول بچه هام میزارم تو اتاق باهم بازی کنن با کلی خوراکی که حداقل نیم ساعت نیان سمتم ببینم دارم گریه میکنم 

خدایا ممنون که پسرمو صحیح و سالم گذاشتی تو بغلم پسرم در تاریخ 1399/11/26 دنیا اومد البته قرار بود 1399/1۲/7 درهفته ۳۷دنیا بیاد که بخاطر مسمومیت بارداری زودتر دنیا اومد    پسرم منو آجی دنیا و بابایی بیصبرانه منتظرت هستیم 😍😍 اگه میشه برا سلامتی پسرم یه صلوات بفرستین                تیکرم به وقت سزارین  برامون دعا کنین سالم از اتاق عمل در بیایم 😘

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ن من میزنم گوشیمو خاموش میکنم هی هق میزنم و وسطش روشن میکنم ببینم کسی پیام نداده 😐😂

بعد میبینی کسی پیام نداده😂

بعد من هر بار حالم بده به هرکی پیام میدم نیست انگار همه باهم غیب میشن😂

همونی که خیلی نایسه هستم😌
2728

عه تو هم مرض منو داری

ب‍‌‌ا م‍‍‌ن س‍‍‌رد ن‍‍‌ب‍‍‌اش‍‍‌ی‍‍‌د م‍‍‌ی‍‍‌رم ک‍‌‌اپ‍ش‍‌‌ن م‍‌ی‍‌‌پوش‍‌‌م ض‍‌ای‍‌‌ع م‍ی‍ش‍ی‍‌‌د .!:)️)))))))))>)))))))))>)))))))))))))))))))))))))))))))▂▃▅▇█▓▒░ ن‍‌گاـہ بہ‌ ظ‍‌اه‍‌ر آروم‍‌م ن‍‌ک‍‌ن #اس‍‌ی‍‌ـב~~ ه‍‌م ق‍‌یا؋ـ‍‌ش م‍‌ثہ‌ آبہ‌️ ░▒▓█▇▅▃▂
ببخشید دیگ خط زدم .ولی واقعا از ته دل گریه میکردم

حالاچراعزیزم گریه

فقط دعام کنید ب زودی زود به عشقم برسم دل پدرش خواهرش خونواده ش نرم شه دست ازمخالفت بردارن و بیان خواستگاریم دعام کردی حتما ی قلب بزاربرام به تاریخ۴م بهمن1402.دوستون دارم فدای نفسای حق و پاکتون🥹🫂❤️🙏

الان تو این عکس  اینجا گریه کردی 🙄

من گریه میکنم پلک بالا و پائین انقدر باد میکنه قرمز میشه چشمام باز نمیشه

مردم شهری که همه در آن میلنگند به کسی که راست راه میرود میخندند... انسان عادت دارد چیزی را که نمیفهمد مسخره کند.  به راهی که اکثر مردم میروند شک کن، چون بجای فکر کردن تقلید میکنند... از متمایز بودن نترس، انگشت نما بودن بهتر از  احمق بودن است.  آدمهایی که روح بزرگی دارند... شعور بیشتری دارند وقلب مهربانتری✔                             

کم گریه کردی چشات قرمز نشده و دماغت ورم نکرده وابریزش نداری😶

این همه سال منتظربودیم روزهای خوب از راه برسن'غافل ازاینکه روزهای خوب داشتن میرفتن😐💁

آخه حیف این چشای خوشگلت نیست گریه کردی

نگران فردایت نباش..  خدای دیروز وامروز خدای فرداهم هست. اگر تو اولین بار بندگی میکنی او قرن هاست خدایی میکند. 🌷 
نه من آهنگ غم گین هم میزارم که شدت اشکم بیشتر شه البته اول بچه هام میزارم تو اتاق باهم بازی کنن با ک ...

برای چی آخه گریه میکنی؟☹️

من چند وقت پیش که اوضاع کشور خیلی بیشتر از الان نا آروم بود هر شب گریه میکردم ولی الان دیگه نمیرم اینستا خبرارو هم دنبال نمیکنم چون کاری از دستم برنمیاد فقط غصه میخوردم

2706