2733
2739

حتی نمیتونم بگم چون میدونم بگم قضاوتم میکنید ازم بدتون میاد :)

ولی من خودمم داغونم دلم راهنمایی میخاد دلم میخاد حرف بزنم

بوگو خواهر

من ادمی هستم ک خدا همه جا هوامو داشته😊                   خیلی جاها خدا معجزشو بهم نشون داده😎                               متشکرم از خدا بخاطر فرشته ای ک بهم داده ❤                     متشکرم از خدابخاطر زندگی ک بهم داده❤                                 متشکرم بخاطر تمام اون سختیایی ک کشیدم و قوی شدم و خودش هوامو داشتو نجاتمون داد🙏🙏                         خدایا برای نعمت هایی ک ب من اعطا کردی شکر میکنم     😉❤🙏                                  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگ با متاهل تو رابطه ای حرف نزن لطفا حالمون بد میشه ممکنه دلتو بشکنیم

کالری شماری وزن شروع۷۹.۸۵۰ تاریخ ۲۵آبان۱۴۰۱ هدف اول۷۵🔓  هدف دوم ۷۲🔐هدف سوم ۷۰🔒هدف چهارم ۶۵🔒نه تو می مانی   نه اندوه   و نه هیچ یک از مردم این آبادی...

هر چی دلت میخاد بگو عزیزم اینجا ما مسئول زندگی بقیه نیستیم خودمونو سفت بچسبیم شاهکار کردیم

بسم الله. دانشجوی پزشکی 💟 متعهد به کارم و مردمم 🤞🏻 من برای داشته هام جنگیدم و تلاش کردم خدایا هدیه هاتو از من نگیر♥️
2738

سلام دوست عزیز

میتونم گوشی باشم برای شنیدن بدون قضاوت

می‌دونی چرا چون من فقط ی بخش از زندگی ات دیدم به عنوان تماشاگر اما تو بازیگر بودی. پس نگران نباش و حرف بزن 

وقتی حرف میزنی دردا دست مالی میشن و کمتر درد میکشی

من با یکی وارد رابطه شدم ک تا اخر عمرم پشیمون شدم.مث سایه بود.هرجا بگی نگاه پشت سرم میکردم بود.بعد ک ...

مال من یک شهر دیگه س اما همش فکر میکنم برام جاسوس گذاشته 😂😂 روانی خل کرد مارو رفت😬 میترسم با سایه ام حرف بزنم درد بگیره

اگه یه مادر پشت دخترش باشه هیچ کسی هیچ مردی هیچ مردی حتی پدرش نمیتونه به اون دختر ظلم کنه اگه دختری با وجود استعداد و توانی که داره نتونسته بدرخشه علتش فقط مادرش بوده که خوشی رو برای دخترش نخواسته چرا ؟؟؟ چون مگه گذاشتن من انجام بدم مگه من تونستم به خواسته ام برسم مگه من انسان نبودم و شروع میکنه به جنگیدن با دختری که خودش سختیش رو کشیده و ریشه ی دشمنی و زنان علیه زنان اینجاست لطفا به این چرخه پایان بدید.      خدایا شکرت عاشقتونم❤️❤️.          آقایون بی شخصیتی که درخواست دوستی میدن یا رد میکنی دوباره درخواست میدن بدونید همه مثل خواهر مادر شما نیستن جمع کنید برید اگه خیلی نیاز دارید یه دور تو خونه خودتون بزنید چیزی که می‌خواهید پیدا میکنید عقب مانده ها شب خوش
من با یکی وارد رابطه شدم ک تا اخر عمرم پشیمون شدم.مث سایه بود.هرجا بگی نگاه پشت سرم میکردم بود.بعد ک ...

ببین یه چیزایی شده من الان خودم دو دلم نمیدونم چیکار کنم 🙂💔

ببین یه چیزایی شده من الان خودم دو دلم نمیدونم چیکار کنم 🙂💔

خو بگو ببینیم چه خاکی سرمون شده 😂

اگه یه مادر پشت دخترش باشه هیچ کسی هیچ مردی هیچ مردی حتی پدرش نمیتونه به اون دختر ظلم کنه اگه دختری با وجود استعداد و توانی که داره نتونسته بدرخشه علتش فقط مادرش بوده که خوشی رو برای دخترش نخواسته چرا ؟؟؟ چون مگه گذاشتن من انجام بدم مگه من تونستم به خواسته ام برسم مگه من انسان نبودم و شروع میکنه به جنگیدن با دختری که خودش سختیش رو کشیده و ریشه ی دشمنی و زنان علیه زنان اینجاست لطفا به این چرخه پایان بدید.      خدایا شکرت عاشقتونم❤️❤️.          آقایون بی شخصیتی که درخواست دوستی میدن یا رد میکنی دوباره درخواست میدن بدونید همه مثل خواهر مادر شما نیستن جمع کنید برید اگه خیلی نیاز دارید یه دور تو خونه خودتون بزنید چیزی که می‌خواهید پیدا میکنید عقب مانده ها شب خوش
2706