2726

سلام خانما، سند خونه مون در رهن بانک هست و شوهرم میگه خونه باید به نام خودش باشه که وام هارو پرداخت کنه، قرار بود سه دنگ خونه رو به نامم کنه، میگه بعد از پرداخت وام ها. کسی اطلاعی داره راهنماییم کنه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مگه زندگی زن و شوهری اینحرفا رو داره؟خب بنام اون باشه چه ایرادی داره؟

عزیزم منظورم ب شوهر استارتر یا شخص خاصی نیست...ولی الان خود ما پدرم سی سال طبقه بالای پدربزرگم زندگی کرد و گفتن طبقه بالا مال توا از پایین هم ک بعد رو سهم الارث تقسیم همه وراث بشه...پدر منم اعتماد کرد و هیچ نوشته ای نگرفت...الان بعد سی سال زدن زیرش ک چی و کجا و فقط یه سهم الارث پسری بهت میرسه ن بیشتر 

خب همون نوشته محضری رو بگیر...درسته سند ب نامت نیست ولی اونم دست کمی از سند نداره دیگه نوشته محضری و ...

خیلی ممنون کمکم کردی، امشب میگفت بیا دستی بنویسم گفتم دستی اعتبار نداره پدربزرگم کلی زمین دستی نوشته  آخرش هیچی به ما نرسید والا 

خیلی ممنون کمکم کردی، امشب میگفت بیا دستی بنویسم گفتم دستی اعتبار نداره پدربزرگم کلی زمین دستی نوشته ...

ن قبول نکن طرف بعد میتونه راحت بگه تو حال خودم نبودم و هشیار نبودم وواینا...وای تو محضر محکمه و رد خور نداره...و حتما هم ب محضر داره بگو ک قراره بعد وام ب نامت بشه و خودشون بهتر بلدن چجور بنویسن ک مو لا درزش نره چون تو اینجور نوشته ها یه واو کم و زیاد معنی کل نوشته رو تغییر میده

2706