2737
2734
عنوان

خیلی سردرگم هستم

333 بازدید | 16 پست

با سلام بله میدونم اینجا سایت بانوان هست اومدم سوال بپرسم برم 33سالمه بنا به دلایل مختلف نتونستم ازدواج کنم شرایط ازدواج به تازگی فراهم شده برام .مادرم خیلی سال پیش فوت شده هیچ ارتباطی با خانواده مادری ندارم عمه هم ندارم یه خواهر دارم خیلی خوب هست ولی تا شروع میکنم به گفتن اینکه مثلا فلان مورد سریع شروع می‌کنه تو ایراد گیر هستی تو خیلی ببخشید خوشگل می خوای میگم یعنی حق ندارم بگم چهره طرف مقابل به دلم هست یا نه در کل یکی دو مورد پیش اومد اونم اصلا بی خیال شدم .میگم اینجور پیش برم احتمالا دیگه نتونم ازدواج کنم چون خواهرم میگه مردم با کسایی ازدواج میکنن که خانواده درست حسابی دارن منم مادرم نیست که بخوام واقعا اقدام جدی کنم .بنظر شما بی خیال بشم چون واقعا دیگه اصلا حس میکنم دارم دلسرد میشم بنده خدا خواهرم هم خواهره نمیتونه مثل مادر باشه .میگم اگه موردی هم باشه خودم بگم بازم زشته کلا دیگه تا امید شدم.خودم پسرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

داداش جون ببین ادم که نباید بدون نقص باشه یکی چشای خیلی نازی داره،یکی مهر داره،یکی خوشگله اما دماغش بده،،نمیشه که هیچ مشکلی نداشته باشه،،،یکی چهرش زشته ولی از نظر اونیکه میخوادش زیباترینه،نمیگم زشت انتخاب کن نه،،ولی اونقدم ایراد نگیر چون اخر سر یه ته انباری بهت میندازن😂

خواسته‌هایت‌را‌بسپار‌به‌خدایی‌ ﮼که‌تمام‌کارهایش‌به‌موقع‌است🥹❤️‍🔥🌱️ 
2738

شما با یه ادم معمولی ،یماه حرف بزن وابستش ک شدی، اگه ازنظرت قشنگترین دختر جهان نشد ،منو فوش بده،،

خواسته‌هایت‌را‌بسپار‌به‌خدایی‌ ﮼که‌تمام‌کارهایش‌به‌موقع‌است🥹❤️‍🔥🌱️ 
نه ولی خداییش میتونی بری توی این برنامه هایی که چت میکنن با همشهری هاشون و اونجا یکی رو پیدا کنی. خو ...

من که نمیشه بگم چطورم ولی خوبم خونه ماشین شغل هم معلم هستم

خانواده طرف مسلما مهمه 

دیگه ولی بخش عظیمی از قضیه جنم و جربزه‌ و عشق و جسارتیه که تو خرج می‌کنی و این متقابله .یعنی دختر و پسر نداره 

دیگه خودت وقتی بخوای بری به یه سمتی که مصممی بهش شرایط رو خودت مهیا می‌کنی تا حدی که ممکنه و میشه 

هر چی صلاحه

استارتر جدا از شوخی 

خودت دست به کار شو 

بگرد بچرخ سفر برو 

یکیو که پیدا کردی و به دلت نشست 

بعد خواهرت رو در جریان بذار و باقی ماجرا

روح مادرت هم شاد و غرق نور و آرامش

مطمئنم کلی حواسش بهت هست تا یه عروس ماه ببری خونت 

🌈روزهای خوش در راهن🌈الیا هستم. کاربر‌ سال۹۶🤪

آقا من از شرایط زنذگی شما خبر ندارم ولی اگر از لحاظ مالی میتونین یه زندگی خوب درست کنین پس عقب نندازین به خواهرتون اعتماد کنید طرفو ببنید باهاش حرف بزنید زیباترین قیافه بعد6ماه عادی میشه اما کسی انتخاب کنین که مهرش به دلتون بیوفته قیافه زیبا تنها ملاک زندگی نیس طرف میشناسم خیلی خوشگل بود حالا به حق یا ناحق شوهرشو به خاک سیاه نشوند بازم میگم به خواهرتون اعتماد کنید با عقلتون تصمیم بگیرید معمولا خواهرهع بهترین گزینه ها رو معرفی میکنن

2706