2737
2734

عزیزم حساس نباش

نمیدونم چرا مردا مغزشون انقد کند میشه اینجور وقتا...

ب نظرم باهاش با محبت صحبت کن

بگو چ تبعاتی داره کاراش

نباااید از الان به همه ی فامیل اینجوری نشون بده ک بچه های مردم از بچه ی خودش مهمترن

دقیقا داره با رفتارش همینو میگه ک مهم نیس ک بچه ی من بدنیا اومده ولی مهمه بچه اون بله برونشه😐😐😐

من اگ بودم میگفتم فقط عقدو بره اونم دیگ از روی انسانیت

ن اینک بله برون😐😐

مگ اینک بچش مث خودش نباشه و وابسته باشه ب دائیش ک در اونصورت من دلم میسوزه میگم برو🥺

ولی خودم نمیرم

مگه آدما عوض میشن؟ به خودت برس خوشگل کن برو با همسرت خوش بگذرون شوهرتو تنهایی نفرست عروسی طرف شوهر ...

همه متوجه این موضوع نمیشن . 

بعضی این طورین که اگه بری بعدا میگن تو که دعوت نبودی .

ما داداشمون و میخوایم

یا فاطمه زهرا#

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اخه گریه داره .چه بهتر یکی از فامیلای شوخر کم.بعدشم نرو بذار شوهرت بره.بری اونجا بهت بی محلی کن بیشتر میسوزی.خودتم تو خونه یه سرگرمی چیزی مشغول شو  

بعضیامون خیلی بی رحمانه داریم یه دردایی رو تحمل میکنیم،دردایی که خیلی بزرگتر از قد و قواره ماست.هیچوقت حق انتخابی براشون نداشتیم.زورشون خیلی بیشتر از لبخندامونه.دردایی که هر بار از خودت میپرسی چرا من؟و هر بار جوابی که هیچوقت پیدا نکرد اینه که غمگین و غمگینترت میکنه💔💔
2728
اول خودت ناراحت نکن عزیزم. خانواده شوهر حالا چه اش دهن سوزین ادم خودشو بخاطر اونا ناراحت و گریون کنه ...

نه عزیزم اصلا دعوت نکرده بچشم به دنیا اومد تاکید کرد شوهرم تنها بره

اونم اولین سالی که ازدواج کرده بودیم 

کلا ادم سردیه و شایدم حسود واقعا شناختی ازش ندارم 😂 

الکی پیش اقوام خودم نیگم رفت و امد دارم 

به شوهرت بگو بری میرم مهریه مو میزارم اجرا...به مادرشوهرت زنگ بزن بگو اگه بیاییم اونجا آبروی خانوادتون وجلوی فامیلای داماد میبرم پهنه چیزو راجع بهتون میگم و پشیمونشون میکنم☺️

تا صبح قضا سهل و سهیلش به که باشد.تاشام قدر رجعت و میلش به که باشد.در بزم وصالش همه کس طالب دیدارتا یار که را خواهد و میلش به که باشد

چرا نری اعصاب خوردی نداره که . برو حسابی خرید کن جیب شوهرتو خالی کن خوش بگذرون  . چرا تو زندگیت حرف میندازی معلومه که باید بری . سر چیزای الکی خودتو اذیت نکن پوله دیگه میاد و میره . من میزارم شوهرم خرج خانواده اش کنه بعدش هر چی خودم دوست داشتم رو میخوام نمیتونه نه بگه .

تورامام زمان عج دعام کنید با تخمک خودم باردار بشم .در حد یک صلوات .درهای دور از انتظار گشوده میشود و راههای ناگه نمایان. یارب سپاسگزارم .
2738
همه متوجه این موضوع نمیشن .  بعضی این طورین که اگه بری بعدا میگن تو که دعوت نبودی . ما داداشم ...

اینطور آدما بیخود میکنن واسه داداششون زن میگیرن داداششون رو نگه دارن ور دلشون....مرد حق نداره بدون زنش بره عروسی یا مهمونی...همچنین زن بدون شوهرش

اینجا شوهر باید قوی عمل کنه و بگه بدون زنم هیچ جا نمیرم و نره

Love your self💜 عشق یعنی همسرم و دخترم

ولی وااااقعا گریه نداره

ب خدا عااااشق این خواهرشوهرام

اصصصصصلا مهم نیس ک نیاد

خب نیاد محتاج اون ک نیستی

خیلی آدم خوبیه واقعا در حد خودش

آدم بدا اتفاقا همه ی مراسما هستن فقطم برای سوزوندن میان.

نه والاه  فقط همسرم کلی خرجشون میکرده برا خودش و بچه هاشو حتی شوهرش بعد ازدواج ما  به طبع ...

من بودم نمیرفتم. به شوهرت هم با مهربونی و منطق بفهمون که نباید بره. فقط عقد بره 

عاشقتم خدای خوبم. مرسی که هستی  و خدایی میکنی                                  

هم خودم میرم هم بهترین لباسم رو میپوشم

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
2706