2726

خسته شدم از بس چیزای تکراری خوندم انگار هبچ جوره یاد نمیگیرم با اگ بگیرم دو دییقه بعد یادم میره ریاضیو بخدا مینزاه منو دوباره دوازدهمم توروخدا بگین چی میشه چون میدونم فردا بازم تک میشم ریاضیو خدااا همه نمراتم خوبه ریاضی چ غلطی کنم خمش سه فصله بخدا خر هم بود میتونست بالای دوازده بشه 

بچها چ غلطی کنم نمونه دولتی ام😭😭😔دیگ هیچ کاری از دستم بر نمیاد هیچکس هم نیست رفع اشکال کنه فکر کردم میتونم بالای دوازده بشم بدون معلم خصوصی ک غلط کردم فردا هم ازمون محدده چی میشه بچها😔😔😔دانسگاه با سوابق هم نمیتونم  برم اینطور معدلمو مبکشه پایین

این کاربری دست سه تا رفیق صمیمی هست 😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
احتمالا از پایه ضعیفی وگرنه نمیشه همه درس ها خوب باشی. بعضی در حد افتادن باشی  باید پاسخ رو قو ...

هیچی کم نزاشتم پایه کلی خوندم راهنمایی همش ریاضی میخوندم چ فایده ضعیفم الان

خب میگم چی میشه اگ قبول نشم

بگو توروخدا

هیچی کم نزاشتم پایه کلی خوندم راهنمایی همش ریاضی میخوندم چ فایده ضعیفم الان خب میگم چی میشه اگ قبول ...

نمیشه از تک ماده استفاده کنی؟ 

نمره اگه ۷ یا بالاتر از ۷ بشه تک ماده برات میزنن قبولت میکنن

لطفا جای خدا نباشید. 
غصه نمره رو نخور من سه فاکینگ روز ریاضی خوندم یعنی قشنگ تمام کتاب رو فول شدم آخرش ۱۱.۵ گرفتم درس سخ ...

عزیز میفتم بخدا میفتم

دانسگاه با سوابق هم رام نمیدن معلدل میدونی چقد میکشه پایین

خدایا مگ نمیگفتنونوبت اول مهم نیست😭😭😭😭😭بخدا نمره زیر شونزده من ندارم فقط ریاضی تک شده بقیه هفده هجده

نمیشه از تک ماده استفاده کنی؟  نمره اگه ۷ یا بالاتر از ۷ بشه تک ماده برات میزنن قبولت میکنن

دانسگاه با سوابق رو چکار کنم معدل میکشه پایین

من نمیدونم چند شدم فقط گف زیر دوازده

عزیز میفتم بخدا میفتم دانسگاه با سوابق هم رام نمیدن معلدل میدونی چقد میکشه پایین خدایا مگ نمیگفتنو ...

نوبت اول مهم نیس اینطور ک میگن 

فقط نهایی رو برگه خرداد

ما را به حال خود بگذارید و بگذرید ...🤍 میگذره ولی سخت میگذره ...! کاربری دست منو و دوستمه🦋✨
چی میشه اگ قبول نشم مگ نمیگن نوبت اول قبول نیست توروخدا بگین چی میشه

اگه نمره سالیانه از ۱۰ بالاتر باشه قبولی دوستم ترم اول اگه اشتباه نکنم ۶ گرفته بود ترم دوم خیلی خوند نمره سالیانه اش از ده بالاتر شد قبول شد

ترم اول مهم نیست

2706