2733
2739
عنوان

چرا از وقتی ازدواج کردم هرجا میرم خاستگار برام پیدا میشع🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 1131 بازدید | 56 پست
😂😂😂نه بابا من کلا از راهنمایی برداشتم

شاید بخاطر طرز برخورده 

آدمی ک متاهله خب با همه گرم میگیره چون میفهمه شوهر کرده و دیگه منظوری نداره و بقیه خوششون میاد ک فلانی چ خوش برخورده

کسی ک مجرده خودشو یکم میگیره ک مثلا من از خدام نیس پسرت بیاد منو بگیره😂یکم خوددار تر برخورد میکنه چون میدونه ک طرف پسر داره

بخاطر همین میگن ک مثلا فلانی خوش برخورد نیس☹

من اینجور فک کردم

*(میگه کــıllıllı :م‍‌ن‌ازدی‍‌وان‍‌ه‍‌ادی‍‌دم‌ه‍‌زاران‌ع‍‌اق‍‌ل‌م‍‌رده◉彡.....مـیخوامــ یهــ شـعـبـدهـ بـازشــمــ↻ ولــی غـیـبــ‌شم دیـگهـ ظـاهـرنـشـمـــ !!:)..ღگاıllıllıهی جور دیگََر بایََّد دید زیرا جَهان جور دیگَر است..☘🍃..آّـّבّمّاّ شّوّخّےّ شّوّخّےّ زّـّבّنّ گّنّجّشّکّاّ جّـّבّےّ جّـّבّےّ مُّّرّـّבّنّ..♡بعضے وقتـاهم میـشـہ تو تنهایے.. بـہ خـود رسیـد.! بـہ خــــــدا..ツبـہ بخــشـش✦میشـہ اشک ریخـتو خالے شد=)میشـہ بخشیـد وگذشـت.! میشـہ رفتـو رسیـد!🚶🏻‍♀✨................◁❚❚▷موزیک تنها دلداری منه...‌‌‌‌‌‌‌‌♬═✧وقتیــ بـہ روی مـا دریچه‌اے بـہ نـام اطمـینان بسّته شُّــدتماıllıllıم *آزادی* هاےزمین را قفسّ فرا گرفت✯↻ سِِِفََِیدّ عَِیَََِِن ِِِکَََف ِِِبهََِِشَِت💟 اََّماَِ هََِنوُُُ بُّغّضَِ تُوُ گََِلُو مََّنِِه چِِ زِِشَِت🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شاید بخاطر طرز برخورده  آدمی ک متاهله خب با همه گرم میگیره چون میفهمه شوهر کرده و دیگه منظوری ...

اره از وقتی که ازدواجم کردم رفتم هعی به خودم رسیدم ارایش خیلی خوشگل و مژه و هر کیم میبینم میخندم و حرف میزنم همه میگن چه خوش خنده‌ای خوششون میاد

یادمه یبار ک بچه بود ارزو کردم زندگیم عین رمان بشه فکر نمیکردم خدا ارزومو برآورده کنه اما الان زندگیم جوری هیجانی شده که اگه یه رمان بود ک میخوندی میگفتی همه اینا تخیلیه و وجود نداره کاش اخر داستانم همونطوری ک میخوام بشه 

منم چندماه بعد عروسی یه طلافروش از پدرشوهرم خاستگاریم کرد🤦🏽‍♀️ 

صب عقدمم داشتیم با شوهرم صبونه میخوردیم خاستگار اومد

حالا بقیشون بماند

تازه من از وقتی ازدواج کردم کمتر بخودم میرسم

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد👶         نینی یار ازت متنفرم تو ازین به بعد عمه منی (فحش به عمه آزاد)             من ریخته ام در رگ تو شیرهء جان  هی چرخ بزن در من و دل را بتکان   این هم نفسی چه حس و حالی دارد   در پیکر من دوقلب دارد ضربان 💚نی نی خوشگلم مرسی ک سالم اومدی پیشِ مامان💚
مورد های بعد ازدواج تو دوس داشتی؟

لعنتیا درست حسابی بودن خیلییی😂مامانش یه پلنگی بود ک نگو

یادمه یبار ک بچه بود ارزو کردم زندگیم عین رمان بشه فکر نمیکردم خدا ارزومو برآورده کنه اما الان زندگیم جوری هیجانی شده که اگه یه رمان بود ک میخوندی میگفتی همه اینا تخیلیه و وجود نداره کاش اخر داستانم همونطوری ک میخوام بشه 
2738
منم چندماه بعد عروسی یه طلافروش از پدرشوهرم خاستگاریم کرد🤦🏽‍♀️  صب عقدمم داشتیم با شوهرم صبو ...

اخی

نه عزیزم دلیل داره. دلیلش هم اینه که آدم هایی مثل ما بعد ازدواج شروع میکنیم به خودمون می رسیم و شیک ...

من مجرد بودم هم ارایش میکردم و بسیار شیک بودم ‌ حتی ازدواج هم کردم همه گفتن از اول اینطور شیک و پیک بود .

خواستگار هم داشتم . بعد عقد هم بازم خواستگار داشتم و...

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
من مجرد بودم هم ارایش میکردم و بسیار شیک بودم ‌ حتی ازدواج هم کردم همه گفتن از اول اینطور شیک و پیک ...

خب  تو کلا خوبی پس.من بعد ازدواج تیپم خیلی بهتر شد چون هم پول بیشتری همسرم بهم میداد هم سلیقه اش خوب بود برای همین بیشتر تو چشم اومدم.

من یه زن امروزی ام در عین حال که برای آگاهی همه جانبه و روشن بینی ام تلاش می‌کنم قسمت هایی از وجودم هم از مسائلی پیش پا افتاده آزرده میشه. هیچ انسانی کامل نیست. کسی که همه‌ی تاپیک هاش گل و بلبله بنظر من حتما دچارخودسانسوریه.
خب  تو کلا خوبی پس.من بعد ازدواج تیپم خیلی بهتر شد چون هم پول بیشتری همسرم بهم میداد هم سلیقه ا ...

آها .‌اخه دخترایی هم بودن حتی بعد ازدواج به خودشون نرسیدن . همون بودن . بازم خواستگار بعد عقد داشتن .

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
اره واقعا منم بعد ازدواجم پسر عموم و پسرعمه هام یادشون افتاد که منم بودم😂😒

یعنی نفهمیدن ک تو ازدواج کردی اومدن جلو؟🥴

حالا چه وقت دیوونگی بود عاشق شدم رفت...!🥺♾❤                 دعاکنین بهش برسم 🥺🤍            22 December ♾💜        20:00                             خدایا من جلو کلی از بنده هات اینجا بهت قول میدم تواگه دستمو بگیری و منو به عشقم برسونی تا عمر دارم نمازشکر بجا میارم🥺😍من بهت قول میدم،توام بهم قول بده که اون مال منه♾🤍
2706