2733
2734

اخهههه چرا از وقتی ک عقد کردم تا میرم بیرون تنها 

یا با مامانم خاستگار برام پیدا میشه 

کی اینطوره 

مامانم میگه توعم کشیدی به عمه هات اونام بعد اینکه عقد کردن خاستگار دکتر و مهندس و کارخونه دار اومد براشون

یادمه یبار ک بچه بود ارزو کردم زندگیم عین رمان بشه فکر نمیکردم خدا ارزومو برآورده کنه اما الان زندگیم جوری هیجانی شده که اگه یه رمان بود ک میخوندی میگفتی همه اینا تخیلیه و وجود نداره کاش اخر داستانم همونطوری ک میخوام بشه 

دقیقا مثل من

پسرا انگار کور بودن اونموقع

من یه زن امروزی ام در عین حال که برای آگاهی همه جانبه و روشن بینی ام تلاش می‌کنم قسمت هایی از وجودم هم از مسائلی پیش پا افتاده آزرده میشه. هیچ انسانی کامل نیست. کسی که همه‌ی تاپیک هاش گل و بلبله بنظر من حتما دچارخودسانسوریه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره اکثرا همینطوریه .‌

واسه منم بود .

واسه دورو بریام حتی .

بعد عقد انگار بختها کاملا باز میشن حتی قفلهای خواستگارا 😅😅🤣🤣🤣

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
2731
2738

من تازه عقد کرده بودم یکی از آشناهای مادرشوهرم ازم خاستگاری کرد🤣

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

شاید چون ترگل ورگل تر میشین 

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞

اره واقعا منم بعد ازدواجم پسر عموم و پسرعمه هام یادشون افتاد که منم بودم😂😒

دانشجوی تربیت معلم💖بی صبرانه منتظرم به بچه ها درس بدم مهمتر از همه درسا درس زندگی 😍بی ارزش ترین نوع افتخار،افتخار به داشتن ویژگی هایی است که خود انسان در داشتنشان هیچ نقشی ندارد مثل چهره،قد،رنگ چشم،ملیت،ثروت خانوادگی و...از چیزهایی که خودتان به دست اورده اید حرف بزنید مثل انسانیت ،گذشت،مهربانی ،صداقت و ادمی را ادمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است...❤به امید یک کشور ازاد که به خانوم ها ارزش بده به امید روزهای خوب که همه از رفاه اقتصادی برخوردار باشن پدری که شرمنده خانوادش نشه روزایی که شادیامون زیاده و غم و غصه هامون کم🌻
پشما صورتتو برداشتی خب دیده شدی ..پشت اون پشما صورتت معلوم نبود

😂😂😂نه بابا من کلا از راهنمایی برداشتم

یادمه یبار ک بچه بود ارزو کردم زندگیم عین رمان بشه فکر نمیکردم خدا ارزومو برآورده کنه اما الان زندگیم جوری هیجانی شده که اگه یه رمان بود ک میخوندی میگفتی همه اینا تخیلیه و وجود نداره کاش اخر داستانم همونطوری ک میخوام بشه 
2706