2726

عالیه

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
شما برای چی پیشش رفتین نتیجه گرفتین

کلا پزشک‌پسرمه از ۴ماهگی رفتم پیشش تا الان‌ک ۴سالو خورده ایشه.من حت بچم اگه سرماام بخوره میبرمش اونجا چون فقط با ی ویزیت بچه خوب میشه.اول بخاطر رفلاکس و سوجذب و عدم رشد میرفتم دیگه جواب که گرفتم پزشک همیشگیش شد

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤
چه جوری نتیجه گرفتی واسه رشد مشکل بچه چی بود؟

سوجذب هرچیزی میخکرد جذب نمیشد و دفعش زیاد بود.قرص داد و شیرخشکشو عوض کرد خوب شد

کلا پزشک‌پسرمه از ۴ماهگی رفتم پیشش تا الان‌ک ۴سالو خورده ایشه.من حت بچم اگه سرماام بخوره میبرمش اونج ...

بچه من نارس به دنبا اومد ۱۵۰۰ 

الان یه سالشه هنوز ۷کیلو از ۸ماهگی وزن نگرفته خدا کنه جواب بگیرم کلی دکتر بردمش بخدا خیلی ناراحتم بخاطر اینکه خیلی ضعیفه

بچه من نارس به دنبا اومد ۱۵۰۰  الان یه سالشه هنوز ۷کیلو از ۸ماهگی وزن نگرفته خدا کنه جواب بگیر ...

عزیزم‌حتما ببرش اونجا.منم قبل اشنایی با ایشون بخدا کل هفت روز هفته تو مطب متخصصای دیگه بودم احمقا نمیفهمیدن بچه مشکلش چیه.ایشون واقعا خوبن و میدونن چه داروهایی بده.فقط وقت گرفتن ازش خیلی سخته

عزیزم‌حتما ببرش اونجا.منم قبل اشنایی با ایشون بخدا کل هفت روز هفته تو مطب متخصصای دیگه بودم احمقا نم ...

عزیزم میشه جواب بدی ؟مشکل پسرتون چی بود ؟عدم تحمل لاکتوز؟و رشدش چقدر توقف داشت؟کی خوب شد ؟من پسرم درگیره الان 

عزیزم‌حتما ببرش اونجا.منم قبل اشنایی با ایشون بخدا کل هفت روز هفته تو مطب متخصصای دیگه بودم احمقا نم ...

من از سایت دکترتو نوبت گرفتم برا شنبه داده 

ولی شنبه تعطیل رسمی هستن ؟

عزیزم میشه جواب بدی ؟مشکل پسرتون چی بود ؟عدم تحمل لاکتوز؟و رشدش چقدر توقف داشت؟کی خوب شد ؟من پسرم در ...

عزیزم رفلاکس شدسد حساسیت به پروتئین‌گاوی حساسیت به لاکتوز.اینا مشکلاتش بود بجز این دچار سوجذب شد که سوجذبش یک ماه کمتر خوب شد.حساسیت به لاکتوزم ک رعایت میکردم شبرشم بدون لاکتوز بودو همه چیش.حساسیت به پروتئن‌گاویشم قبل دوسال خوبشد

من از سایت دکترتو نوبت گرفتم برا شنبه داده  ولی شنبه تعطیل رسمی هستن ؟

نه دیگه وقتی وقتداده یعنی هستن

برای مشکلات گوارش و روده  تعریفشو شنیدم

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌
2706