2737
2734
عنوان

خانم شاغل

172 بازدید | 16 پست

سلام 

یه سوال تخصصی😃

به نظرتون یه دختر شاغل بیشتر باید به این فکر کنه مه پس انداز کنه و یا تو لحظه زندگی کنه و همون پولشم خرج کنه 

مقدار حقوق هم کاملا متوسط هست و اونقدر زیاد نیست که ادم بخواد کار های خارق العاده انجام بده😅😅کنار این شغلم دوره برای مشاوره تحصیلی هم میبینم اما هنوز به درآمد نرسیده 

کمی از پولت رو پس انداز کن، کمی به خانوادت کمک کن، و بقیه رو هم برای دلت خرج کن

ای بی خبر از حال بیمارم...رفتیُ خود را به که بسپارم؟باور نکردی حرف قلبم را... آرام‌جانم دوستت دارم....دوستت دارم💔 دردت ،به قلبُ روح و جانم زد...عشقت فقط زخم زبانم زد...جاااانم تو بودی ،زندگی بو برد...آخر تو را برد و به جااانم‌زد...تو رفتیُ شد روزگارم سیاااه،منم آنکه ماند ،منتظر چشم به راه،چه ماند از دلم؟ غیر ازاین اشک و آه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزم تو هر سنی با هر درامدی باید پس انداز داشت برا روز مبادا و اتفاقای غیر مترقبه پس یاد بگیر هر ماه یه مبلغی رو کنار بذاری

چیزی که باید بدونید اینه که واقعا عقاید کسی برای کسی محترم نیست و هیچکس مجبور نیست سکوت کنه دربرابر هر عقاید غیر محترمی بلکه اون چیزی که قابل احترام هست شخصیت و هویت ادماست پس لطفا با این توجیه مسخره خودتونو متقاعد نکنید که عقاید و تفکر شما در امانه  i bet your jaw drop if you ever see me bitch😮‍💨🚶🏻‍♂️
2728

سلام

عرضم به خدمتتون از اونجایی که آدم نمیدونه آینده چی براش نوشته شده بهتره اون پولی که اضافه میاد رو تبدیل به سکه ای طلایی چیزی بکنه یه گوشه بذاره.

نمیگم به خودتون نرسید. بهرحال جوون هستید و باید از زندگیتون لذت ببرید ولی حیف و میل نکنید.

الملک یبغی مع الکفر ولا یبقی مع الظلم از پیامبر اکرم (ص) ترجمه: حکومت با کفر باقی می‌ماند ولی با ظلم نمیماند.
2738

بهترین کار اینه 👇

10 درصد درآمد پس انداز 

10 درصد صرف آموزش دیدن مطابق به کار و شغلتون برای پیشرفت بیشتر

10 درصد کمک به دیگران 

70 درصد خرج خودتون 

حالا شما میتونی درصد هارو بالا پایین کنی 

ان شاءالله همیشه خوش باشی

کمی از پولت رو پس انداز کن، کمی به خانوادت کمک کن، و بقیه رو هم برای دلت خرج کن

نه بابا خدارشکر خانوده اصلا به پول من احتیاج ندارن هنوز کم میارم از خانواده میگیرم 

اما میخوام مستقل بشم و واسه یه سری چیزا که اهداف بزرگ‌تری هستن به خانواده نگم پول بدن 

ولی اون درصورتیه که پس انداز کنم 

و بخوام خرج نکنم 😑

نه بابا خدارشکر خانوده اصلا به پول من احتیاج ندارن هنوز کم میارم از خانواده میگیرم  اما میخوام ...

من نظرمو گفتم،چون خودم هم همینکار میکنم

حقوقت چقدره عزیزم؟

ای بی خبر از حال بیمارم...رفتیُ خود را به که بسپارم؟باور نکردی حرف قلبم را... آرام‌جانم دوستت دارم....دوستت دارم💔 دردت ،به قلبُ روح و جانم زد...عشقت فقط زخم زبانم زد...جاااانم تو بودی ،زندگی بو برد...آخر تو را برد و به جااانم‌زد...تو رفتیُ شد روزگارم سیاااه،منم آنکه ماند ،منتظر چشم به راه،چه ماند از دلم؟ غیر ازاین اشک و آه
میشه بگی کدوم موسسه دوره میبینی 

یه دوره غیر حضوری هست 

که مدرک معتبر هم میدن (بین المللی و فارسی )

اسم تیم و موسسه شون فرهنگیانی شو هست 

اسم دوره شون مشاور شو

من خودمم  دانشجوی فرهنگی هستم و دوره های مشاوره رو دارم میزم 

من نظرمو گفتم،چون خودم هم همینکار میکنم حقوقت چقدره عزیزم؟

کلا دو دفعه حقوق گرفتم 

دفعه اول حدود ۱۵ میلیون (معوقه)و دفعه دوم حدود۶ میلیون

دفعات بعد خدا میدونه 

ولی کلا پایه حقوق همون ۵ و خوردی هست احتمال هم دادن بعد عید افزایش پیدا میکنه به ۸ که باز هم از ما کسر میکنن 

😑😑😑

کلا فرهنگیان هر ماه به جور متفاوت حقوق میده 😑

کلا دو دفعه حقوق گرفتم  دفعه اول حدود ۱۵ میلیون (معوقه)و دفعه دوم حدود۶ میلیون دفعات بعد خدا ...

همکاریم عزیزم🤩

ان شالله که موفق باشید🌿❤️🌱

2706