2737
2734
عنوان

واقعا دلیل رفتاراش و نمیفهمم!

88 بازدید | 4 پست

بچه ها من برا عمل بینی رفتم کلینیکی ک اینجا خیلی تعریفش و شنیده بودم

بعد اینجا آنالیز انجام میدن ینی بینیت و با فتوشاپ تغییر میدن و بهت میگن بینیت قراره چه شکلی بشه بعد از عمل

بعد هم فک کنم۱۶ تا پزشک دارن

خب من با یکی از پزشکاش مشاوره شدم آنالیز هم برام انجام داد

همه چی اوکی بود و قرار شد منشیه عکس آنالیز و برام تلگرام کنه. یک روز گذشت نکرد من بش پیام دادم گف باشه چن ساعت گذشت دوباره نفرستاد و فردای اون روز شد دوباره پیام دادم گفتم من منتظرم بعد از چند ساعت فرستاد.

رفتارش برام عجیب بود ک اصلا مسئولیت پذیر نیس

ولی زیاد توجه نکردم بهش تا اینکه خواستم با یکی دیگه از پزشکاشون دوباره مشاوره بشم.

رفتم و اون پزشک هم دوباره آنالیز انجام داد و اومدم بیرون ب منشی گفتم اسم کوچیک دکتر چیه،گف نمیدونم و اینا ولی تا دوساعت دیگ پرس و جو میکنم برات اس میکنم گفتم باشه فقط توروخدا نتایج آنالیز و مثل اون سری نکنی زود بفرست گف نه حجمش بالا بوده من اون سری هم فرستادم دیر اومد و گلی چرت و پرت گفتم باشه

بابا از نبودنت خستم،از اینکه هنوز هم به این فکر میکنم که کاش همش خواب بود،از اینکه چرا نمیتونم کنار بیام.بابا همه فک میکنن من کنار اومدم با جای خالیت اما هیچکس نمیدونه که چقد یواشکی اومدم پیشت،یواشکی برات اشک ریختم يواشکی آز درد نبودت رفتم زیر سِرُم،بابا وقتی نیستی دیگه خودم و واسه کی لوس کنم؟ آز کی کمک بخوام که با جون و دل برام انجام بده دلم تنگ شده بپرم بغلت ولی آخه چجوری...مرسی خدا از اینکه هستی،ولی در و رو به مردم ما بَستی،آتئیست میشم بفهمم توام با اینا هم دستی....از این به بعد بگید روزِ میگم شبِ....از این به بعد اگه خداهم باشید من یکی آتئیستم:)                                                    تو چشام نگا کن و دستت و بذار تو دستم،غم و رو سیاه کن و دستت و بذار تو دستم،اگه ابر بارون بشه بارونِ بی امون بشه،دل و سر پناه کن و دستت و بذار تو دستم     غزلشونم♡

من۵شنبه رفتم مشاوره دوم امروز شنبه س و تا الان نه اسم دکتر و اس کرده نه نتیجه آنالیز و فرستاده

من نسبت ب اینجا صد در صد بودم ولی این بی مسئولیتی و ک دیدم دارم مردد میشم واقعا،الان ک هنوز نیازه اعتماد من و جلب کنه داره اینجوری رفتار میکنه

فردا ک عمل کردم حالا خدای نکرده مشکلی برام پیش اومد یا سوالی داشتم اون موقع ک دیگ اصلا بهم توجه نخواهد کرد

حالا میخام برم بیعانه رو پس بگیرم نیاز هم شد داد و بی داد کنم بگم رفتارشون خیلی زشته و دیگه هم نرم اونجا نظر شما چیه بچه ها؟؟؟؟

بابا از نبودنت خستم،از اینکه هنوز هم به این فکر میکنم که کاش همش خواب بود،از اینکه چرا نمیتونم کنار بیام.بابا همه فک میکنن من کنار اومدم با جای خالیت اما هیچکس نمیدونه که چقد یواشکی اومدم پیشت،یواشکی برات اشک ریختم يواشکی آز درد نبودت رفتم زیر سِرُم،بابا وقتی نیستی دیگه خودم و واسه کی لوس کنم؟ آز کی کمک بخوام که با جون و دل برام انجام بده دلم تنگ شده بپرم بغلت ولی آخه چجوری...مرسی خدا از اینکه هستی،ولی در و رو به مردم ما بَستی،آتئیست میشم بفهمم توام با اینا هم دستی....از این به بعد بگید روزِ میگم شبِ....از این به بعد اگه خداهم باشید من یکی آتئیستم:)                                                    تو چشام نگا کن و دستت و بذار تو دستم،غم و رو سیاه کن و دستت و بذار تو دستم،اگه ابر بارون بشه بارونِ بی امون بشه،دل و سر پناه کن و دستت و بذار تو دستم     غزلشونم♡
من۵شنبه رفتم مشاوره دوم امروز شنبه س و تا الان نه اسم دکتر و اس کرده نه نتیجه آنالیز و فرستاده من ن ...

بنظرم سرشون شلوغه عادیه که یادشون بره باید پیام بدی یاداوری کنی

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظرم سرشون شلوغه عادیه که یادشون بره باید پیام بدی یاداوری کنی

عزیزم سرشون شلوغه اوکی

من دوبار سر آنالیز اول پیام دادم

خب چرا بار اول ک یادآوری کردم میفرستاد

بعدم خب من مراجعه کننده هستم یکی از همون سر شلوغی هاش باید فرستادن آنالیز من باشه

برام طبیعی نبود رفتار این مدلی

2731

بچه ها کاش بیشتر نطر میدادید واقعا نیاز داشتم ب نظراتتون