2733
2739
عنوان

دوستای عشقم خیلی کثیفننن🤢🥲

458 بازدید | 37 پست

من چند ماهه وارد رابطه شدم ،تا الان مشکل خیلی خاصی نداشتیم به غیر از رفیقاش

اول اینکه پارتنرم خیلی رفیق بازه حتی رفیق دختر هم داره که بخاطر من واقعا رابطشو باهاشون کم کرده

ولی رفیقای پسرش خیلی کثیفننننن ،مثلا میدونن ما باهمیم ولی هی بهش زنگ میزنن بیا من با دوست دخترم دارم میام اونم رفیقشو میاره واسع تو!

اینم بگم الان استراحت بین دو ترم دانشگامونه و ما دوتا تو دانشگاه اشنا شدیم ،بخاطر همین الان شهره خودشه و از من یکم دوره

یا مثلا بهش زنگ میزنن بیا فلان جا چیز گرفتیم بخوریم باهم!

خودش همه این اتفاقاتو واسه من تعریف میکنه و میخنده  ولی من واقعا اذیت میشم درسته همه چیو بهم میگه ولی من واقعا از این رفیقایی که میدونن طرف تو رابطس باز واسش تور پهن میکنن متنفرم

حدود ۱۵سال هم تایم رفاقت داره باهاشون نمیاد اونارو بخاطر من بزاره کنار🥲البته شایدم گذاشت ولی من نمیخوام اینو بگم که فردا دیگه یواشکی با اونا بگرده

کسی میتونه راه حل بهم بدع🥲خیلی خیلی اذیتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حس میکنم مدلتون بهم نمیخوره کلا‌.

🌱🌱“اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی فَاطِمَةَ و اَبِیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنِیهَا وَ السِّرِّ المُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ مَا اَحاطَ بِهِ عِلمُک”🌱🌱اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج🤲

راه حل ندارم

فقط ی کاری نکن پس‌فردا ازت همه چیو قایم کنه 

کم کم از اونا دورش کن البته اگه بلدی 😂😐 من ک بلد نیستم 

تو هم دلیل بیقراری منی ،هم آروم و قرارمی :) 🥲🍭قربان بودنت بروم 🙂🫂 من سرما زده را گرم در آغوش بگیر ب هوای بغلت بود ک سرما خوردم ☻ از قشنگ ترین دیالوگا = مایکی : مهم نیست چقدر از هم دور باشیم ما هیچ وقت از هم جدا نمیشیم♡میدوریا:ارزو ها میتونن واقعی بشن ♡کانکی : ب هیچکس اعتماد نکن شیطان هم یه زمانی فرشته بود ♡ جیرایا:هر جا کسی به تو فکر میکنه اونجا خونه ی تو هستش ♡ایتاچی: مواقعی وجود داره ک مردم باید انتخابای دردناک انجام بدن ♡🤍 انگیزشی ترین جمله : _چرا تو ؟؟ _چرا تو اما واتسون؟؟؟ +چون ارزشش رو دارم 😌 افتخار میکنم که یک دخترم ✌️😎اگه هدفت تو رو از مردم جدا میکنه پس تنها بمون 🚶‍♀️( امضای خودمه دوست دارم چرت و پرت بنویسم 😂😔)
2738

فقط میتونم بگم این برات شوخر نمیشه دورشو خط بکش

عاشقان واقعی از دوری معشوقشان گلایه نمیکنند،بلکه هر دوری و کج‌خلقی از طرف او را به فا.ل نیک تعبیر می‌کنند🥲کاش دست کم شعری خوانده بودید!یا در خانه گربه ای نگه می‌داشتیدشاید آنوقت کمتر دنیا را می‌آلودید.
2706