2733
2734
عنوان

دیشب باز خواب شوهر سابقمو دیدم ... خیلی گریه کردم تو خواب خیلی💔

| مشاهده متن کامل بحث + 2290 بازدید | 71 پست
نریز من ده سال ریختم تو دلم الان عقده ای شدم کینه ای شدم عمرم و زندگیم لب یه پرتگاهه که منتظر یه تی ...

😔 کاش حال شمام خوب بشه ب زودی و یه معجزه توی زندگی تون ببینین به حق فاطمه زهرا

تو از مَن هیچی نمیدونی! قضاوتم نکن حالم خرابه ! دنیا هیچ خوشی ای برام نذاشت ... آرزومه یه روز قلبم بهم فشار بیاره و بمیرم ... تا راحت شم ازین دنیا و آدماش ... آدماش ک میگم حتی از نزدیک ترینامم هم زخم خوردم... ولی خدا واقعا منو نمیبینی ؟ این حجم از غصه و درد خیلیه ها .... آرزوی بعدیمم خوشبختیه تویه تو خوش باشی من حالم خوبه 💔 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینو‌هممون اولش میگیم ولی اگر اون مرد خوب که قسمتته بیاد تو هم یادت میره که تنهایی نمیشه زندگی کرد

بخت اول مون ک بد بود آجی... دیگه از بعدی چه توقعیه؟! 

تو از مَن هیچی نمیدونی! قضاوتم نکن حالم خرابه ! دنیا هیچ خوشی ای برام نذاشت ... آرزومه یه روز قلبم بهم فشار بیاره و بمیرم ... تا راحت شم ازین دنیا و آدماش ... آدماش ک میگم حتی از نزدیک ترینامم هم زخم خوردم... ولی خدا واقعا منو نمیبینی ؟ این حجم از غصه و درد خیلیه ها .... آرزوی بعدیمم خوشبختیه تویه تو خوش باشی من حالم خوبه 💔 😔
😔 کاش حال شمام خوب بشه ب زودی و یه معجزه توی زندگی تون ببینین به حق فاطمه زهرا

من ساعتی نیست در شبانه روز که بگم هوووورا یک ساعته که گریه نکردم!!! هر ده قیقه یک ربع یکبار اشکام میریزه، تو مغزم پره سر و صداس صداهاییکه تحقیرم کردن طعنه م زدن تهمتم زدن و من خفع خون گرفته بودم

من فکر کنم افسردگی شدید دارم کم آوردم فقط به مرگ راضیم

2728
من هم یه ازدواج اول داشتم خودش و خونوادش زجرکشم کردن ازدواج دومم خودش خوب بود ولی خانوادش از اولیا ...

وای گلم بعد ده سال دیگه باید به این نتیجه رسیده باشی اهمیت ندی چرا خودتو نابود میکنی 🥺🥺🥺

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!
2738
چرا نمیری دکتر؟

خیلی خستم سالهاس دارم تحمل میکنم دیگه دکتر و هیییییچکسی کاری ازش بر نمیاد تلاشامو کردم زورامو زدم ولی نشد که نشد من یه دختر قوی بودم الان داره بیست و خورده ای سال میگذره از تحملهام از سختی هام ، من چهل سالمه و خیلی زیاااااده بیست و خورده ایش به مصیبت گذشته کم اوردم تنهام توانی برای جنگیدن ندارم

خیلی گناه داریم به خدا من دیروز مادرم بهم گفت طفلکه بدبختم😭😭😭😭 چون تاااا بوده چشام‌ گریون و قل ...

عزیزم با حرفات گریم گرفت چه قدر بده بعضیا نمیتونن زندگی رو زندگی کنن،منم ۳۳ سالمه خوشی ندیدم از زندگیم

ای بابا با خودم  عهد  کردم دیگه ازدواج نکنم ... فقط میخام تنهایی بگذرونم ...

فعلا به ازدواج فکر نکن .فقط خودتو بازسازی کن  .چون اگر بازسازی نشی دوباره اشتباه انتخاب می‌کنی 

من ساعتی نیست در شبانه روز که بگم هوووورا یک ساعته که گریه نکردم!!! هر ده قیقه یک ربع یکبار اشکام می ...

😔😔😔 نگو اینجور آجی... بخدا اینجور نباش داغون کردی خودتو دیگه ... یکم ب خودت برس ... آخه مغز آدم چقدر دیگه میتونه همه چیو تحمل کنه ؟ روح و جسمت اذیتن ک😔

بیا بغلم هم ریشه ام😭😭😭

قربونت برم ❤ بیا بغلم محکم بغلت کنم و بعدش با هم کلی گریه کنیم ... بلکه اروم شیم ...

2706