2726

سلام . بدونه هیچ مقدمه ای میرم سر اصل مطلب . واقعا انگیزه ای برای زبان خوندن ندارم . من وقتی بچه بودم و سه سالم بود مادم زبان رو شروع کرد و در بچگی کامل صحبت می‌کردم اما تا زبان سوم (فرانسوی) رو شروع کردم (تو همون بچگی) . چون زبان اول انگلیسی تکرار نشده بود انگلیسی رو کامل فراموش کردم و بعدم رفتم کلاس اول و دیکه کلا وارد فارسی شدم و اصلا هر دو زبان رو یادم رفت. ده سالم بود دوباره زبان انگلیسی رو شروع کردم. بله دوباره از اول و حروف الفبا . ادامه دادم تا اینکه تقریبا رسیدم به سطح B . اون وسطا یکم فرانسوی رو هم دوباره کار کردم ؛ راستش احساس  افسردگی می کنم . واقعا از زبان خوندن خسته ام! این همه رفتم این همه خوندم به هیچ جا نرسیدم ! الان خیلی از همکلاسی هایی که  خییییلی دیر تر من شروع به یادگیری انگلیسی کردن آموزشگاه از من نمراتشون از من بالا تره و انگیزه بالایی دارن . درسته شاید من مفهوم زبان رو بهتر درک کنم اما ملاک نمره و سوالات تستی و ترجمه کلمه به کلمه است . واقعا خسته ام . نمیخوام الکی جملات انگیزشی بگین ، فقط یه توصیه ای بکنین که دلیلی برای ادامه مسیرم باشه . ممنون که به حرفام گوش دادید و نظراتتون رو میگید🙏🌹 . نظر شما برام خیلی مهمه 

نمیدونم چی بگم منم جز فارسی دو تا زبان دیگه یاد گرفتم و عاشقشونم. تو هم دوسشون داشته باش شروع کن یک سریال ببین توی یوتیوب فیلم ببین. ضمن اینکه وقتی جنرالت خوب باشه سریع راه میافتی. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

از بجه گی نقاشیم خوب بود هنرستان و دانشگاه هم گرافیک خوندم نقاشیم و طراحیم عالی بود نامزدم فوت کرد افسرده شدم الان بعد ده سال میخوام از پسرم پرتره بکشم نمیتونم دوباره دارم رو کاغذ باطله خط میکشم دوباره کاسه کوزت میکشم تا دوباره دستم راه بیوفته حالا به نظرت باید بگم چون بقیه که نصف من هم نبودن نمایشگاه میذارن من چرا دوباره دارم خط خطی میکنم؟

سحرمیم و saharmg سابق