2733
2734

من ۴۱ سالم هست تو این دنیا آب خوش از گلوم پایین نرفته خسته شدم

الانم مریضم

مجردم

میگن بعد هر سختی آسانی هست نمی دونم پایان شبه سیه سپید هست برای من نبوده

توی زندگیم جای حق و باطل عوض شده من مظلوم بودم ولی ظالم خوشبخته من دارم عذاب میکشم

بالاخره روزی کسی را می یابی که گذشته ات را کنار می گذارد زیرا می خواهد آینده ات باشد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخوام از سختیش بگم همین کافیه که هر چی خواستم و براش تلاش کردم هیچوقت نشد همیشه باید بگم حتما به صلاحم نبوده😔

صحبت از ماندن یک عمر بماند به کنار، قدر نوشیدن یک چایی بمانی کافیست...
2728

نمیدونم شاید هر کسی حس کنه زندگی خودش بدلایلی از بقیه سخت تره.

تو جوونی مجبور شدم از خانواده م دور بشم و تنها زندگی کنم. سالهای سال بدلیل نداشتن پول اجاره خونه مجبور شدم تو خونه های دانشجویی زندگی کنم.

ولی با تمام اینها لحظات خوب هم در کنار هم خونه هام داشتم. حس میکنم سختیهای واقعی زندگیم وقتی دوباره با خانواده زندگی کردم شروع شد. 

سختی فقط سختی فیزیکی نیست گاهی وقتی دیگه به یه جمعی تعلق نداری و مدتهاست که کنار گذاشته شدی زندگی برات تلخ میشه.

ولی شاید کسایی باشن که ازدواج کرده باشن و شرایط سخت براشون تحمل رفتارهای شوهر و خانواده شوهر باشه.

هر کسی سختیهاش برای خودش بدترینه.

الملک یبغی مع الکفر ولا یبقی مع الظلم از پیامبر اکرم (ص) ترجمه: حکومت با کفر باقی می‌ماند ولی با ظلم نمیماند.
2738
بگو  اره الان دلم خیلی گرفته تک و تنها تو یه اتاق کوچیک تو یه شهر غریب نشستم .و کسی یادشم به م ...

شاغلی

دانشجویی

میشه بیشتر توضیح بدی

بالاخره روزی کسی را می یابی که گذشته ات را کنار می گذارد زیرا می خواهد آینده ات باشد

مگه زندگی بدون سختی میشه؟  من هم فشار روحی روم هست هم جسمی.  

ولی زندگی خوبی دارم و خدارو شکر راضی هستم.  

2 تا پسر بچه رو تک و تنها بزرگ میکنم.  یه 3 سال یه 6 سال.  شوهرم صبح خروس خون میره شب ساعت 2 اینا میاد.  دلم براش کبابه....  

ولی میگذرونیم سعی میکنم مادر خوب و خوشحالی باشم ولی خیلی وقتا کنترلم رو از دست میدم.  تنهایی بچه بزرگ کردن خیلی سخته. 

الان مریض شدم دماغم رو 10 روزه عمل کردم دریغ از یه ساعت استراحت از همون روز اول بلند شدم. فهمیدم هیشکی مثل خودم به دادم نمیرسه

خدایا شکرت بابت همه ی چیزهایی که بهم دادی مخصوصا پسره نازم که جونم بهش بنده. 

خیلی سخت نه ... اما دلم میخاست خانوادم اینجوری ک الان هستن نبودن و خیلی حسرت ها تو دلم موند ....

تو از مَن هیچی نمیدونی! قضاوتم نکن حالم خرابه ! دنیا هیچ خوشی ای برام نذاشت ... آرزومه یه روز قلبم بهم فشار بیاره و بمیرم ... تا راحت شم ازین دنیا و آدماش ... آدماش ک میگم حتی از نزدیک ترینامم هم زخم خوردم... ولی خدا واقعا منو نمیبینی ؟ این حجم از غصه و درد خیلیه ها .... آرزوی بعدیمم خوشبختیه تویه تو خوش باشی من حالم خوبه 💔 😔
مایی که دهنمون هم تو بچگی صاف شده هم بزرگی چی بگیم

🥺💔جز خواستن تموم شدن مشکلات تون متاسفانه نمیتونم کاری کنم انشالله همه چی باب میل تون بشه

من دهن ندارم 😢                                                                                                  چون سرویس شده برای نام کاربریم 🙃😂خیلیا می‌پرسن چرا اسم کاربریت اینه یک چون میخواستم یه چیزی باشه که وقتی نگاش می‌کنی یکم بخندی حتی در حد یه لبخند ساده و دو یکی کنارم بود و💨منم از اون الهام گرفتم ❤️ میشه برای حاجم یه صلوات بفرستی🌟
2706