2726

چه سوره هایی خوندید 

چه دعاهایی خوندید 

لطفا بگید دوست عزیزم مثل خواهرم هستن 

میخواد برای نی نی اش بخونه تا لحظه تولدش 

ذکری سوره ای بلدید و تجربه خودت رو بگو لطفا

به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهام دعوات بشه، تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌
سوره والعصر خیلی خوبه بچزوصبورمیکنه من هرروز یاسین میخونم  سوره یوسف تومیوه ای ک میخوام بخورم ...

ای جانم الهی به سلامتی فارغ بشی به زمانش 

خودت و نی نی ات در پناه امن الهی

به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهام دعوات بشه، تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

جنایت_نامرئی (سهیل سلیمی)برای آشنایی با کمتریل به آپارات به آدرس زیر مراجعه کنید aparat.com/v/qFTdf،عضو انجمن علوم و فناوری نوین امریکا نویسنده، تهیه‌کننده و کارگردان متخصص مطالعات استراتژیک فرهنگی مشاور رسانه‌ای آزمایشگاه پژوهشی فضای سایبر دانشگاه تهران.                       @SOHEILSALIMI. در ایتا جستجو کنید              برای آشنایی با کمتریل به آپارات به آدرس زیر مراجعه کنید aparat.com/v/qFTdf

من دو بار سوره ی یوسف خوندم .یه بار ۴ ماهگی یه بار ۸ ماه.آیت الکرسی هم میخونم هرروز.ماه آخر بارداری قبلیم هم سوره مریم خوندم برای زایمان راحت.عالی بود زایمانم.یاسین هم خوندم.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی

من ختم قران میکنم

یبار خوندم الان بار دوم هست فعلا ب جز ۲۵ رسیدم

تموم ک شد میخوام هر روز سوره یوسف بخونم

سوره انشقاق هم برت زایمان راحت خوبه انشالله بتونم بخونم

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️

جنایت_نامرئی (سهیل سلیمی)برای آشنایی با کمتریل به آپارات به آدرس زیر مراجعه کنید aparat.com/v/qFTdf،عضو انجمن علوم و فناوری نوین امریکا نویسنده، تهیه‌کننده و کارگردان متخصص مطالعات استراتژیک فرهنگی مشاور رسانه‌ای آزمایشگاه پژوهشی فضای سایبر دانشگاه تهران.                       @SOHEILSALIMI. در ایتا جستجو کنید              برای آشنایی با کمتریل به آپارات به آدرس زیر مراجعه کنید aparat.com/v/qFTdf

من ختم قران میکنم یبار خوندم الان بار دوم هست فعلا ب جز ۲۵ رسیدم تموم ک شد میخوام هر روز سوره یوسف ...

الهی به سلامتی خودت و نی نی در پناه حق و لحظاتی پر از عشق و آرامش و خداوند 

ادامه ماه نهم

2706