2733
2734
عنوان

از سرکار رفتن خسته شدم 😣

| مشاهده متن کامل بحث + 2371 بازدید | 61 پست
خب کار سخته ...کار خونه صد برابر سختتره.بیای تو خونه بشینی پول بخوای از شوهرت بگیری که دیگه عذابه🥺ب ...

شاغلا هم کارخونه انجام میدن البته.ولی خب اسی بیشتر به خاطر بارداریش اذیته واقعانم سخته کار موقع بارداری

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اره امروز واقعا خسته شدم . از خستگی داشتم میفتادم 

حق داری.گاهی کمکی بیار برای کارخونه به نظرم.یا شوهرت باید بیشتر هواتو داشته باشه.بعد زایمان میتونی مرخصی بگیری؟

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
چه عجیب همه برا پسرشون میخرن مال شما برا دخترش 

اره عزیزم شانس منه .خود پدرشوهرم هر چی داره از پدرشه . پدربزرگشون ب دختراش هیچی نداد کلا پسر دوست بود اموالشو داد ب پدرشوهرم . دو تا خونه از پدربزرگه بهشون رسید . پدرشوهرمم یکیشو نشسته اون یکی رو هم فروخت برای دخترش یه خونه صفر با ماشین گرفت

عزیز ی کاری تو خونه واسه خودت درست کن ی مهارت یاد بگیر خودت تو خونه انجام بدی 

^تیارا^ هستم👀از نظر من اگه همه چیو با رنگ بنفش تصور کنی دنیات قشنگ تره💜با اینکه یه شهریوری احساساتیم عاشق زمستونم ❄ خدایا مرسی که همیشه کنارمونی💜😍 نی نی سایت رو خدا بهمون داد تا تو هر حالی نزدیک تر از هرکسی که نزدیکمونه به هم دیگه باشیم پیش هم باشیم...🥺💜💜💜دوستتون دارم نی نی سایتیا❣
2738
حق داری.گاهی کمکی بیار برای کارخونه به نظرم.یا شوهرت باید بیشتر هواتو داشته باشه.بعد زایمان میتونی م ...

برای کار خونه خسته نمیشم. خونه ام کوچیکه همیشه مرتبه . فقط اشپزی میکنم دیگه ‌. فقط ۹ ماه مرخصی میدن ولی من دلم میخواد پیش بچم باشم. اگه انصراف بدم شوهرم نمیتونه قسطارو بده 

اونایی که سرکار نمیرن و خونه زندگیشون رو دارن استقلال مالی ندارن و اگه جدا بشن هیچ پشتوانه ای ندارن

نه اینجوری نیس . اصلا زن نباید کار کنه من پشیمونم . مرد باید درامدش خوب باشه . مهریه هم خودش پشتوانه ست

2706