2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

زیاده😮

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

اخری چیه🙂

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
2714

چه خبره اینارو بخورن تا دو روز نمیتونن غذا بخورن 

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)

ترکیب اش رشته با سالاد ماکارونی زیاد جالب نیست 

سوپش کنی بهتره 

سوپ شیر / سوپ تره فرنگی و خامه 

نوشیدنی گرم مثل کاپوچینو یا هات چاکلت با رولت یا کیک خانگی هم عالیه

سینی مزه / سینی فینگر فود / میوه خشک هم گزینه های مناسبی هستن

در کل خوش بگذره 😊

#ملی گرا❤️🤍💚/بمیری به نام ، نمانی به ننگ /🕊🔜 ✌️۱۴۰/اثر ظلم محال است به ظالم نرسد/پیش از آنکه تشخیص دهید دچار افسردگی ، هستید یا اعتماد به نفس پایینی دارید ؛ اطمینان حاصل کنید که توسط ، یک مشت عوضی محاصره نشده اید !!  زیگموند فروید  ازت متنفرن چون مدام دارن مخفیانه باهات رقابت میکنن و بت میبازن  به کسانی که به شما حسادت میکنند ؛ احترام بگذارید ، چون تنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند که برتر از انها هستید  ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ...!! من گر نیکم و گر بد تو برو خود را باش ;) 
[QUOTE=271658041]جدی اینا عصرونه اس ؟ من برا یکی از شام های مهمونام اینو در نظر گرفتم آش و سمبوسه .. ...

اره چون چند روز قراره بمونن یکی از شبا اینو بذارم ... یا پیشنهاد شما چیه 

2706