2733
2734
عنوان

باید قانع باشم ایا

216 بازدید | 23 پست

ما فقط یه خونه هشتاد متری تومنطقه نسبتا خوب مشهد و یه ساینا داریم و یه کم پول در حد پنجاه میلیون دیگه هیچی ندارم نه یلا نه هیچی ..همش احساس میکنم خیلی عقبیم.ایا همینطوره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

می خرید وقتی خونه داشته باشین پیشرفت می کنید 

جنایت_نامرئی (سهیل سلیمی)برای آشنایی با کمتریل به آپارات به آدرس زیر مراجعه کنید aparat.com/v/qFTdf،عضو انجمن علوم و فناوری نوین امریکا نویسنده، تهیه‌کننده و کارگردان متخصص مطالعات استراتژیک فرهنگی مشاور رسانه‌ای آزمایشگاه پژوهشی فضای سایبر دانشگاه تهران.                       @SOHEILSALIMI. در ایتا جستجو کنید              برای آشنایی با کمتریل به آپارات به آدرس زیر مراجعه کنید aparat.com/v/qFTdf
2728
دیوونه خداروشکر کنین حداقل خونه مال خودته ماشینم دارین ک ناشکری نکن اون وسوسه ی شیطونه جدی

طلا یه عالمه داشتم شوهرم فروخت تو بورس به باد داد هیچی ندارم ولی خورد و خوراکمون خوبه ..از اینده بچه ها میترسم 

ن ماشین داریم ن خونه ن طلا کلی بدهی داریم خونه هامون سرد فرش کهنه همه چی کهنه و بازم شکر خدا 

تو کجا نالی از اين خار که در پای من است یا چه غم داری ازین درد که بر جان تو نیست! دردی از حسرت دیدار تو دارم که طبیب عاجز آمد که مرا چاره درمان تو نیست :(😞🖤
2738

سلام وقتی آرامش داری مادر خوشبختی ...این زندگیهای حبابی رنگارنگ رو نگا نکن پر دغدعه و چلنجه ...

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))
سلام وقتی آرامش داری مادر خوشبختی ...این زندگیهای حبابی رنگارنگ رو نگا نکن پر دغدعه و چلنجه ...

خخواهرم چهار تا خونه داره دو تا ماشین خارجی ولی من نتونستم واسه بچه هام پول جمع کنم

خخواهرم چهار تا خونه داره دو تا ماشین خارجی ولی من نتونستم واسه بچه هام پول جمع کنم

عجله نکن خدا بزرگه 

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))

بله عزیزم در هر صورت باید شکر کرد چون ممکن بود همینم نداشته باشیم

الحمد لله علی کل حال 

این الطالب بدم المقتول بکربلا.     السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین(ع)
طلا یه عالمه داشتم شوهرم فروخت تو بورس به باد داد هیچی ندارم ولی خورد و خوراکمون خوبه ..از اینده بچه ...

چنتا بچه داری؟ نترس پولاتونو جمع کنین خودت شاغلی؟ شوهرت و بگو هرماه از حقوقش حتما پس انداز کنه.

2706