2410
2553
عنوان

شوهرم دو روز پیش اور دوز کرده هنوز حالش بده چه دکتری ببرمش؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1005 بازدید | 22 پست
الکل فیک بهش دادن خیلی کم خورد 

نزار از این زهرماری ها بخوره

مردان زن نما درخواست دوستی ندن/ با عرض معذرت سن و جنسیت و مجرد و متاهلی مساله شخصیه نپرسیدم نپرس/بی وفائی و شکست تقدیرمن بوده پس قبل از هر چیز مواظب باش دوباره نشکنی که دیگه جوش نمیخوره و کارم تمامه💔خسته ام از این زندان که نامش زندگیست پس قشنگی های این دنیا مال کیست؟ باختم در عشق اما باختن تقصیر نیست! ساختم با درد تنهایی مگر تقدیر چیست؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

الکل فیک بهش دادن خیلی کم خورد 

خوب پس واجب شد حتما ازمایش کبد هم بده 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2456

فاموتیدین خوبه

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

معده درد کرفتن چه ربطی به اور دوز داره چه ربطی به شستشوی معده داره اگه اور دوز کرده بود که یا تو کما میرفت یا خدای نکرده  میمرد . چند روز دیگه هم حالش همینه. تا پرزای معده اش به حالت اولیه برگرده. کم کم غذا بخوره قرص معده هم بهش بده 

2714