2737
2734
عنوان

کیا شوهرشون قبلا ازدواج کرده بوده ؟؟؟ کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 2896 بازدید | 47 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم شوهر سابق من رفته دوباره ازدواج کرده به خانمه هم گفته من خیانت کردم الان بعد پنج ماه اخلاق گند ...

عزیزم شوهرم همکار بابامه وادم مومنیه وتا حالا هیچی ازش ندیدم میدونی مادرشوهرم سر این قضیه دق مرگ شد طفلی اخه خیلی بی آبرویی شد عروس بزاره بره شوهرم بیشتر به خاطر مادرش میگه چون یبار گفت مامانم بخاطر من دق کرد 

ای وای از این عشق که باز اومده خونه خرابم کنه .دنیا دنیا این خونه خرابی رو دوست دارم خودم دلم میخواد خونه خراب تو باشم .
2728
به نظرم زندگیه خودشو باید بکنه هر کسی کنکاش در زندگیه قبلی زن یا شوهر فقط ادمو به شک میندازه خودمم ا ...

دقیقا زیاد نگرد فقط جز حرص خوردن هیچی نیست .تو یه زندگی که از هم میپاشه هر دو نفر مقصرن نمیتونی بگی اون دختره مقصر بوده شوهرت مظلوم بوده .هر دو تاشون مقصر بودن.حالا که تموم شده رفته .آینده رو ببین تو زن باسیاستی باش و درمورد گذشته هیچ وقت نپرسخودتم اصلا توضیح نده اصلا اصلا

آخه 🥺 شوهرت شبیه شوهر منه

تاریخ دوباره تکرار خواهدشد 🖤🪐«یه عدد دانشجوی مهندسی 🥰 کاربری قبلیم تعلیق شد کاربری جدیدم اینه 💕تورک هستم♥️عاشق کتاب 🌖».تاریخ عضویت من در سایت=25/6/1402 آقایون لطفاً درخواست دوستی ندین
دقیقا زیاد نگرد فقط جز حرص خوردن هیچی نیست .تو یه زندگی که از هم میپاشه هر دو نفر مقصرن نمیتونی بگی ...

معمولا چون ما زنا بیشتر تو جامعه زخم میخوریم به همه چی نگاه محتاد داریم

2738

عزیزدلم به زندگی فبلیش فکرنکن

زشت یا خ شگل هرچی بوده تموم شده

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
حالا شما خون خودت رو کثیف نکن ،،،، وقتی هم مطمعن نیستی فحش نده به طرف و قضاوت نکن !! چیکار داری ...

به عشق قبلی شوهرتون چی فحش نمیدین شما؟😂😂

تو مگو همه به جنگند و ز صلح من چه آید تو یکی نه ای هزاری تو چراغ خود برافروز تو مرکز جهان خودت باش💜
حالا شما خون خودت رو کثیف نکن ،،،، وقتی هم مطمعن نیستی فحش نده به طرف و قضاوت نکن !! چیکار داری ...

دعوا داری بیا بزن ؟

من مطمعنم چون یکبار حامله بودم من خونه بودم شوهرم رفته بود نون بگیره پنجره اشپزخونه باز بود من حرفاشونو شنیدم دختره امده بود در خونه از شوهرم حلالیت بطلبه بهش گفت من بدی کردم درحقت تو رو له کردم تا خودم برم بالا نمیدونس شوهرم ازدواج کرده شوهرم بهش میگفت برو نمبخام ببینمت خانمم حامله س دوس ندارم بخاطر تو اذیت شه یه داد بلندی زد برو از اینجا ووقتی اومد تو خونه بلغم کردوبهم میگفت منو تنها نزار  وحالش بد شده بود چون مشکل قلبی داره بهش قرص زیر زبونی دادم عزیزم نپر اینقد به مردم 

معلومه که کثافته همچین کاری کرده 

ای وای از این عشق که باز اومده خونه خرابم کنه .دنیا دنیا این خونه خرابی رو دوست دارم خودم دلم میخواد خونه خراب تو باشم .
2706