2726

من وشوهرم دوتامون قبلا جداشدیم ولی من دلیل جدایی مو گفتم ولی اون نگفت بهم گفت من گذشته رو فراموش کردم از بقیه بپرس از خودم نه .

دوست صمیمیم دختر عمه شوهرمه وهمه چی رو گفته به هم ومیدونم راست گفته ولی دوست دارم زن قبلیشو ببینم چه شکلیه ؟؟ زن قبلی شوهرم حق طلاق داشته وبا یکی خوب بوده یعنی چند ماه عقد بودند وبعدم بعد عروسی بلافاصله جدا شده واصلا هیچ رابطه ای نه جنسی نه عشقی نداشتند به شوهرم گفته بود ما رسم نداریم تو عقد رفت وامد کنیم اصلا هیچ رابطه ای نباید باشه شوهرمم میرفته خونشون به بهونه کلاس ودل درد اینا میپیچونده بعد عروسیم فک کنم به بهونه افسردگی اینا همون شب فک کنم برگشته خونشون وبعدم جدا شده کلا یکی دیگه رو میخاسته شوهر من یه پل بوده واسه رسیدنشون چون بعد طلاق اختیارخودشو داشته وبی اجازه ازدواج میکرده .دلم برا شوهرم خیلی سوخت از طالار بیای عروس بپیچونه بره شوهرم کلا ادم مظلومیه میخاسته دختره اذیت نشه فک میکرده خیلی با حیا ایناست بهش زمان میداده ولی نگو که افریته بوده کثافت .

شماهم دوست دارین زن قبلی شوهرتون رو ببینین ؟؟؟

ای وای از این عشق که باز اومده خونه خرابم کنه .دنیا دنیا این خونه خرابی رو دوست دارم خودم دلم میخواد خونه خراب تو باشم .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

حالا شما خون خودت رو کثیف نکن ،،،،

وقتی هم مطمعن نیستی فحش نده به طرف و قضاوت نکن !!

چیکار داری؟؟غصه اونم میخوری !!

خو اگه کثافت که میگی همون شب نمی‌رفت تو الان پیش شوهرت نبودی 

😶

دختر بچه یی که گم شد تو دنیایی آدم بزرگا🎈        چرا تا نوبت جوانی ما شد همه چی در سطح جهانی به فنا رفت🎃               ولی تهش نه سرانجام کار خوب شد؛نه مارستگار شدیم🥀         تو خوشگلو پولدار باش؛من بهت قول میدم طرفت تو رو واسه خودت بخواد👑کاربری دست دو نفر نیست اگه یه جا یه چیز گفتم جای دیگه یه چیز برای رد گم کنیه🤪🤪

ولش کن، میخوایی ببینی که چی بشه.

در رابطه باهاش اصلا با شوهرت حرف نزن، سوالم نپرس

دو صد گفتار نیم کردار نباشد کردار نیکو کن گفتار نیکو هنر نیست 🍃🌿☘ همه عالم تن است و ایران دل 💚🤍❤

زن قبلی که نداشته ولی دوست دختر داشته رابطه جنسی هم داشته ۸۰ درصد پسرا همینن بعضی اوقات دوس دارم بدونم اندام طرف چطوری بوده ولی شوهرم میگه میشه گذشته رو نیاری وسط خوبه منم با فلانی دوست بودی رو بگم . اصلن خوشش نمیاد حرفی از روابط قبل از ازدواجمون بزنیم

عزیزم شوهر سابق من رفته دوباره ازدواج کرده به خانمه هم گفته من خیانت کردم الان بعد پنج ماه اخلاق گندش رو شده زنش داره جدا میشه همسرت وقتی حرفی نمیزنه مطمئن باش ریگی به کفششه

2706