2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ن نیستی

مریم وامیر اسفند عقد شون انجام میشه؟ 

ارزیاب خسارت بیمه هستم اگر اینجا کارفرما داریم یا همسرتون کارفرما هست میتونم بیمه نامه مسولیت برای دوستان رایگان عیب یابی کنم تا از حبس و تبعات کیفری  براتون جلوگیری بشه  
ببین طالع هر۴۰روز تغییر میکنه زمان دقیق نمیش گفت براش

مگه طالع آدم تغییرم میکنه ؟ عزیزم یخورده بیشتر توضیح میدی؟؟ خب بگو حس کراشم بهم چیه؟؟ بهم فکر میکنه؟؟

چ آرزوهایی ک آرزو شد...! 
ببین طالع هر۴۰روز تغییر میکنه زمان دقیق نمیش گفت براش

مریم وامیر اسفند عقد شون انجام میشه؟ 

ارزیاب خسارت بیمه هستم اگر اینجا کارفرما داریم یا همسرتون کارفرما هست میتونم بیمه نامه مسولیت برای دوستان رایگان عیب یابی کنم تا از حبس و تبعات کیفری  براتون جلوگیری بشه  
2738
قرمزه؟؟موهانم تا رو شونه هات یکم پایین تره؟؟

عزیزم جواب منم بده مریم وامیر اسفند عقد شون انجام میشه؟.... هردو ازدواج مجدد هستیم خانواده ها دخالتی ندارن

اصلا وجود داره😐

نه

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره                                       
نیستی

من کی باردار میشم بچم پسر میشه یا دختر؟

😍به آرزوهایم قول رسیدن داده ام ۰۰۰به همین زودی به آنچه که می خواهم میرسم ۰۰۰به دست خواهم آوردهر آنچه آرزوست ب امیدخدا۰۰۰کسی از توکل به خدا پشیمون نشده😍خدایاشکرت پروردگارا سپاس خداونداسپاسگزارم۰۰۰  سال ۱۴۰۲ سال برآورده شدن آرزوهامه به همین زودی ان شاالله صاحب خونه و بچه میشم به خدایم ایمان قلبی دارم   مطمئنم همین طور که من می‌خواهم میشه به زودی ۰۰۰دوقلو پسرام میان تو دلم و شروع به ساخت خونه میکنیم ب یاری خدا     
قرمزه؟؟موهانم تا رو شونه هات یکم پایین تره؟؟

عزیزم جواب نمیدی

2706