2726
عنوان

وقت اذان واجابت دعا

200 بازدید | 44 پست

دوستان بیاین تابه نیتتون سوره قدربخونم وصلوات بفرستم .شما هم برا حاجت های من دعا کنید .محتاج دعای خیر شماها هستم .

خدایا کمکم کن جزتو کسیو ندارم .خدایااا تورو خدااااااااا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خییییلی نیاز به دعا دارم خیییییلی زیااااد 😢

بی رنج زین پیاله کسی می نمیخورد، بی دود زین تنور به کس نان نمی دهند، تیمار کار خویش تو خود خور که دیگران، هرگز برای جرم تو تاوان نمی دهند...
2728

سپاسگزارم به نیت ظهور امام زمان( عج )و حاجت هام بخونید 

لطفا تو این لحظات برای ظهور و شادی آقا امام زمان(عج )هم دعا کنید 

** کاربر گرامی اگر امضامو دیدی.🍀                                    و برای شادی و سلامتی و ظهور آقا امام زمان( علیه‌السلام) صلوات فرستادی بگو تا من هم هدیه به شما صلوات بفرستم سپاسگزارم 🌿🦋                                                     اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم.                     اللهم عجل لولیک الفرج بحق امام حسین علیه السلام.  هر  جا که هستی همراه من سه بار بگو صَلَّی اللهُ عَلَیکَ یا اَبا عَبدِالله  )    خوشحال میشم صفحه اول این تاپیک رو مطالعه کنید لینک تاپیک..بزنید رو این متن ..شاید ديدن اين متن اتفاقی نبوده و شما به تاپیک امام زمان علیه السلام دعوت شدید :)

به نیت شما سوره توحید خوندم هدیه به اهل بیت( ع) و پیامبران و شهدا 

** کاربر گرامی اگر امضامو دیدی.🍀                                    و برای شادی و سلامتی و ظهور آقا امام زمان( علیه‌السلام) صلوات فرستادی بگو تا من هم هدیه به شما صلوات بفرستم سپاسگزارم 🌿🦋                                                     اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم.                     اللهم عجل لولیک الفرج بحق امام حسین علیه السلام.  هر  جا که هستی همراه من سه بار بگو صَلَّی اللهُ عَلَیکَ یا اَبا عَبدِالله  )    خوشحال میشم صفحه اول این تاپیک رو مطالعه کنید لینک تاپیک..بزنید رو این متن ..شاید ديدن اين متن اتفاقی نبوده و شما به تاپیک امام زمان علیه السلام دعوت شدید :)
اتفاقن سجادم پهنه میخوام نماز اول وقت بخونم همتون دعا میکنم🤲🌺

منم از دعات بی نصیب ندار لطفا

خدا حاجت دلتو بده☺

گفته بودم بعد از این باید فراموشش کنم دیدمش از یاد بردم گفته های خویش را😔
لطفا برای سلامتی کوچولوی توراهیم دعا کن. دعات می‌کنم حاجت‌روا باشی

ان شالله سلامت بدنیا بیاد و خودتون هم شاد و سالم باشین 

خدایا کمکم کن جزتو کسیو ندارم .خدایااا تورو خدااااااااا
2706