2737
2734
من هیچوقت دید و بازدید و دوست نداشتم سالی یه بار میری پیش ادمهایی که در طول سال سراغی ازشون نمیگیریم خاله عمو عمه دایی چقدر روابط سرد شده نمیدونم ین اینترنت چه بیماری بود ک افتاده به جون هممون اون موقع چقدر دورهمی ها کیف میداد بچه های ما در اینده میخوان از چی تعریف کنند البته من خودم کنار خانواده ام هستم ولی در مجموع هر جوری نگاه میکنم اون موقع یه چیز دیگه بود امسال وقتی لباسهای دخترم رو پوشیدم کلی کیف کرد یاد اون وقتای خودمون چقدر لباس میخریدیم ذوق داشتیم ذوق لباس عید ...عیدی گرفتن ...شیرینی خانگی عمه خانم و کل خانمهای فامیل خدایا امسال و یه سال پر از تلاش و پربرکت و پراز سلامتی و پول برامون مقرر بفرما
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
یه حس بدی به منم افتاده اصن نمیدونم چه کنم اگه تاپیک قبلیمو ببینی متوجه میشی
 ﺑﺎﻭﺭ ﻧـﻤﯽ ﮐﻨـﻢ ! ﺧـﺎﻟـﻖ ﻧﻈـﻢ ﺩﺍﻧـﻪ ﻫـﺎﯼ ﺍﻧـﺎﺭ، ﺯﻧـﺪﮔـﯽ ﻣـﺮﺍ ﺑـﯽ ﻧﻈـﻢ ﭼﯿـﺪﻩ ﺑﺎﺷـﺪ         
الهی امین
‎تو راه انقدر خوش میگذره که میرسم باحال نی ‎استراحت تو لیست کارام نی ‎نقطه ی شروع یه روزی بوده مقصدم ‎واینمیستم فعلاً پره مخزنم ‎صاف گردنم سر بالا رو به جلو مستقیم جهت ‎تا زندم راضی نمیشم هیچوقت درخواستم یک کلمست..بیشتر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من خیلی حس مثبت و خوبی دارم احساس میکنم سالی بسیار خوب و پر بار در انتظارمه پر از انرژی هست انشالله برای همه عزیزان و اهالی نی نی سایت سال پر برکتی باشه دامن همه منتظرا سبز بشه نامزدا راحت بتونن ازدواج کنن مستاجرا خونه دار شن همه سلامت باشن و دل خوش الهی آمین
با من صنما، دل یک دله کن ... 
96 رو با حس مثبت شروع کردم و مطمئن بودم سال خوبیه اما شنیدن خیانت ی نفر ناراحتم کرده😳😳😳😳
من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥
وقتی بچه بودیم شیرین بود بی مسئولیت بودیم احتمالا بزرگترای ما هم اون موقع خوششون نمیومده خهخخ
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2738
ترانه سی سالگی از احسان خواجه امیری ملکه ذهنمه امسال سی سالم میشه مرد رویاهام رو پیدا میکنم و این ترانه رو براش میخونم شنیدید ترانه رو؟!؟!؟
این کارما رو هم از فضای مجازی یاد گرفتید، وگرنه قبلا میگفتید حضرت عباس زد به کمرش     
سال خوبیو شروع نکردم از دوشنبه هفته پیش تا به بعدش

عـــــاشِــــــقَــــم بمون همیشه ; باورم همیشگه شه , فرق بـــــــــود و نــــــبـودت فرق مرگـــــــــ و زندگیـــــــــشه ، فرق بــــــود و نــــبـودت فرق مرگــــ و زندگیــــــــشه

اومدی تابره فصل دیوونگی شدی آرامش کل این زندگی با تو هر ثانیه عاشقانه ست برام آرزوهامو از کی به جز تو بخوام؟!
این کارما رو هم از فضای مجازی یاد گرفتید، وگرنه قبلا میگفتید حضرت عباس زد به کمرش