2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم مریضم خیلی در عذابم فقط دلم شکوندن 

هیچ دوستی ندارم خیلی تنها هستم حوصله ندارم راجب بیماریم بگم هر حرفی نزدن که امیدوارم کنن

بالاخره روزی کسی را می یابی که گذشته ات را کنار می گذارد زیرا می خواهد آینده ات باشد
2728
منم مریضم خیلی در عذابم فقط دلم شکوندن  هیچ دوستی ندارم خیلی تنها هستم حوصله ندارم راجب بیماری ...

فدات بشم الهی عزیزدلم😭😭😭

بمیرم برات

دیشب کسی نبود و به وقت گریستن ، جز صفای آینه همدم نداشتم ، عمری گذشت و ساخته ام با نداشتن ، ای دل ! چه خوب بود توراهم نداشتم

هر کی رو نگاه کنی یه دغدغه ای داره که فکر میکنه مشکل خودش بزرگترینه. مشکل بقیه رو می بینه میگه چه مشکلاتی دارن نمیدونن من تو چه وضعیم. درد دل میخواد چه مشکلی رو حل کنه؟

الملک یبغی مع الکفر ولا یبقی مع الظلم از پیامبر اکرم (ص) ترجمه: حکومت با کفر باقی می‌ماند ولی با ظلم نمیماند.

متاسفانه اگه یه هول بیاد و تاپیک.... بزاره هزار تا راهنمایی میگیره تازه دوتا فحش مشتی هم نمیخوره که حالش جا بیاد . اما یه بدبخت عین من که مریضه باید ۳ بار تاپیک بزنه تا یه نفر تو تاپیک آخرش جوابشو بده (بازم میگم خدا اون یه نفرو خیر بده)

یا مثل من خیلی به خونه زندگیت حساسی اینکه همیشه همه جا مرتب باشه یا واقعا بچه اذیت کنی داری 

درهر حال یکم با خودت کار کن ببین چیکار بکنی در آرامشی 

کم کردن فضای مجازی،  صبح زود بیدار شدن قبل از بیدار شدن بچه که به کارهات برسی ... 

در ضمن کسی که بد مثلا شوهر و خواهر شوهر ، مادرشوهرو میگه ما وقتی اونا رو نمی‌شناسیم غیبت نمیشه