2737
2734

مامان من نمیدونم مشکلش چیههههه!!!!! به خدا که بابام پیش هزار تا مشاور برددش افسرده نیست فقط تنبله😭

بابام عاشقشه از مو نازک تر بهش نگفته ولی مامانم تا ظهر خاب بوده از بچگی که یادم میاد بقیشم تو گوشی

خونمون همیشههههه داغون بود و غذا هیچچچچ وقت نمیپخت شاید سیب زمینی😭

بابام وضعش خیلی خوبه خونه پر گوشت و مرغع

من بچه بودم بابام کارهای خونه رو میکرد و اشپزی میکرد مامانم همیشه خاب بود تا من بزرگتر شدم و من انجام دادم

حالا که من هم درس میخونم و هم عقد کردم و دیگه خیلی کم خونه ام وضعیت خیلییییی داغون شده یه داداش کوچیک دارم که ۹ سالشه

یه هفتس از وقتی بیدار میشم میرم کتابخونه بر درس میام یه ساعت خونه ناهار بخورم برم میبینم مامانم غذا نذاشتع خودم مجبور میشم یه چیزی فوری بر داداشم بپزم برم وقت نمیشع خودمم بخورم

حالا این دوروز که از برنامم عقب مونده بودم اصلا وقت نداشتم نون و پنیر خوردیم شبم میومدم بیهوش میشدم از خستگی

حالا دیر اومدم خونه داداشمم از مدرسه اومد گف مامان غذا پختی🥺گف اره بچم بال دراورد رف دستاشو شست اومدیم بخوریم دیدیم مثل همیشه یه مرغ خشکککککک که طعم داغون میده و الان یه هفتسخداشاهده اگه غذا بخاد بپزه اینو میپزه

داداشم انقدددددددد گریههههه کرد گف من چه گناهی کردم مامانم تو شدی😭 براش غذا سفارش دادم 

میمونم خونه شامم براش بپزم با غذا بر ناهار

حالم خیلی بده😔

به سمت بیکران و فراتر از آن...🧸💛                                                       پیله ات را بگشا تو به اندازه پروانه شدن زیبایی🦋🌈

از گل نازک تر نمیدونم چرا مو شد😐

به سمت بیکران و فراتر از آن...🧸💛                                                       پیله ات را بگشا تو به اندازه پروانه شدن زیبایی🦋🌈

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بابات هیچی نمیگه گله و شکایتی نمیکنه؟

اولش چرا الان افسرده شده از اتاقش دیگ بیرون نمیاد اصلا

2738
بابات وضعش خوبه بگوکمکی بیاره برامامانت

میومد مامانم قهر کرد رف خونه پدربزرگم گف مگه من انجام نمیدم که اینارو میاره خونم 

بابات وضعش خوبه غذای خونگی بخرید اکثرا

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه

بیین آشپز بگیرین... یه خانمی مطمئن پیدا کنید تروتمیز باشه بیاد براتون آشپزی کنه

یا اینکه برای یخچال خرید نکنید همش از بیرون سفارش بدین

مامانت چند سالشه ..

ساقیا ته استکان هایت نمی‌گیرد مرا.... لطف کن از دور بعدی پیک لیوانی بریز.... نه شراب راز میخواهم نه جنس اونوری...‌ از همین سگ مزه های تلخ ایرونی بریز...🥂

خدا رو شکر شما به فکر اون بچه بچه هستی خدا خوشبختت کنه

البته نمیتونم مامانتو قضاوت کنما نمیدونیم که علتش چیه اینکارو میکنه الله اعلم

فقط میتونم بگم خدا خودش کمکش کنه منم بعضی وقتا افسرده میشم حوصله ی کارای خونه رو ندارم اونموقع خیلی بده خیلی

2706