2726
عنوان

نظر میخام مهربونا🥺🥺🥺

125 بازدید | 13 پست

دوستان همکارم پرستاره و آقاست و تولدشه غیر از ساعت چی پیشنهاد میکنید ک سفارش بدم؟ البته پیج معتبری اگه میشناسید معرفی کنید.

یا اگه میگید ساعت ، یه پیج ساعت فروشی معرفی کنید ممنونتونم

عینک ریش تراش 

اوایل میرفتی اینستاگرام متوجه میشدی چقدر زشتی. الان میای نی نی سایت، تازه میفهمی، اونايي که اینستاگرام هستن هم زشتن، چه برسه به خودت.😐 وقتی ببینم یکی اینجا با بی‌ادبی و گستاخی تبادل نظر میکنه برام مثه ی سگ میمونه که قلادش رو پاره کرده پس دوری میکنم ازش‌، نمیخام عصاب خوشگلم بهم بریزه بخاطر یه ادم بی ارزش🤷🏾‍♀️هرکه عیب دگران پیش تو آورد و شمرد، ‏بی گمان عیب تو پیش دگران خواهد برد...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ست چرم کیف و کمربند و... لباس . ایرپاد . و...🤔

ببخشید ایرپاد چیه؟ نخندین به من نمیدونم چیه

آقا هستم... اما چرا اینجام؟ آقا میخوام رُمان و ترانه بنویسم. باید اینجا به مکالمه ها و چت ها دقت کنم. خیلی خیلی واسم مهمه. پیج ترانه من تو اینستا: hamid.davit
😁😵‍💫 خب معقول از نظرت چقده تا عدد مشخص نباشه ک نمیشه چیزی پیشنهاد داد

آخه میخام ببینم مثلا چی؟ آخه لباس که سایزشو نمیدونممثلا ساعت پیشنهاد خوبی بود یه تومنم خوبه.ولی ن در حد دوتومن. حالا یه پیج معرفی کنید دوستان که چیزای قشنگ داشته باشه