2737
2734
عنوان

چیکار کنم خسته شدم

484 بازدید | 23 پست

هیچ کمکی برای بچه داری ندارم تازه اسباب کشی کردم یک ماهه به قدری کم خوابیدم بند بند وجودم داره از هم جدا میشه مامانم اومد پیشم طبق معمول کمک با دعوا و داد رفت خواهرام نیستن میرن سره کار وقتای دیگه ام کمکم نمی کنن امروز دارم می میرم از درد و خستگی چیکار کنم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

سخت نگیر جمع میشه به بچت برس از الان بخوای فکراین چیزارو کنی پیر میشی و بی اعصاب ولش کن دنیا دوروزه از زندگی لذت ببر .اصلا بزار سه ماه طول بکشه جمع و جور کردن .کار خونه هیچوقت تموم نمیشه خودتو به خاطرش پیر نکن

یک عدد عمه فحش خور هستم..😒

وای منم با بچه چند ماهه خونمو خودم تمیز کردم و وقتی میخ‌ابید میچیدم 

ی هفته طول کشید 

اما کسی ن بچه ام رو گرفت ن اینکه کمک خودم اومد 

خودم چیدم همسرمم برای وسایل بزرگ کمک کرد 

شرایط من خیلی خیلی بدتر از شما بود منتظر نباش کسی بیاد کمکت فقط خودتون میتونید کمک کنید قوی باش

قوی ام اما دارم له میشم دارم مریض میشم نمی دونم چیکار کنم

منم همینم دارم خونمو عوض میکنم سر کار هم میرم تازه بچم کوچیکم نیست زیاد ۵ سالشه اومدم یک ساعت بخوابم اینقدر اذیتم کرد نه گذاشت بخوابم با قهر و دعوا و خستگی اومدم سرکار الان چشمام داره میسوزه از خستگی 

عزیزم اگر وسواس تمیزی و مرتبی نداری بذار چند روز همونجور بمونه و یکم استراحت کن تا ب ارامش برسی

همون دیگه دارم این وسواسو ولی اصلا فرصت نمیشه چون شوهرمم دیر میاد

سخت نگیر جمع میشه به بچت برس از الان بخوای فکراین چیزارو کنی پیر میشی و بی اعصاب ولش کن دنیا دوروزه ...

اخه اصلا آدم بدش میاد خاک و شلوغی و اصلا حسم به همه چی بده

2706