2737
2734

اگه دو طرف عاشق هم باشن   حرمت و شخصیت هم رو حفظ کنن   چرا بد باشه   خیلی هم خوبه!

🌹🤲🏻اللّهم صلّ علی فاطمهَ و اَبیها و بَعلها و بَنیها و سِرِّالمستودعَ فیها بعددَ ما اَحاطَ به علمُک 🌹🤲🏻   التماس دعا

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

عزیزم مجردی هم همونه.کلا زنده بودن سخته چون باید براش تلاش کنی.مجرد باشی یجور خانواده خودت اذیت میکنن شوهر کنی هم خانواده شوهر.باید با سیاست بود و بی خیال چه مجرد چه متاهل

🌱🌱“اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی فَاطِمَةَ و اَبِیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنِیهَا وَ السِّرِّ المُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ مَا اَحاطَ بِهِ عِلمُک”🌱🌱اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج🤲
2738

اگر با آدم درست ازدواج کنی خوبه .

بله مسولیت داره دیگه مثل خونه بابات فقط به فکر خوردن و گشتن و پوشیدن نیستی بعضا مجبوری قناعت کنی و .‌‌اما در کل حس خوبیه خونه خودت رو داشته باشی و مستقل باشی و البته پدر و مادر تا یه جایی هستن بقیه عمر آدم به همدمم احتیاج داره .

در ضمن اگه چند تا خواهر برادر باشی و تو بینشون ازدواج نکنی و البته مستقل نباشی و پیش پدر و مادر باشی وقتی اونا میان خونه پدرت انگار اضافه و سرباری حالا بماند که مسولیت رسیدگی به پدر و مادر پیرت هم گردن تو هست ولی باز سربازی

در کل ازدواج خوبه اما با آدم درستش 

2706