2726

بابامو بدبین کرده . همش پشت سرش حرف میزنه . نمیدونم چکارکنم. خسته شدم ازین وضعیت.من شاغلم و بچمو مامانم نگه میداره .و مجبورم چن روزدر هفته خونه مامانم باشم. درحالی ک با این وضعیت دوست دارم چن وقت نرم .هرچی ارتباط کمتر داستان هم کمتره

ولی چون بچم یسالشه نمیتونم دست کس دیگه ای بپرسم

چکارکنم؟

اگه چشمت افتادبه امضام،یه صلوات واسه سلامتی نی نی توراهیم ، پدرومادرم ،خودم و شوهرم بفرست‌،،ان شالله همین کار خوبت یه گره اززندگیت بازکنه مهربونم❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
جدی بشین با داداشت صحبت کن، اینکه دیگه تعارف نداره، مرگ یک دفعه شئون. هم یک دفعه، اون موقع هواسش را ...

اخه همش واس ما کارایی هم انجام میده ما اگ بخایم باهاش بحث کنیم میگن این همه کار براتون انجام میده شما باز طلبکارین و ...

از ی طرف توی خونه سازی بهمون کمک میکنه ( مالی نه) 

ازطرفی میره راجع ب شوهرم بد میگه ک بلدنیست خونه بسازه و تنبله و ....

اگه چشمت افتادبه امضام،یه صلوات واسه سلامتی نی نی توراهیم ، پدرومادرم ،خودم و شوهرم بفرست‌،،ان شالله همین کار خوبت یه گره اززندگیت بازکنه مهربونم❤
مثلاچیامیگه؟

مثلا شوهرم شبکار بود 

صبحا میخابید 

الان هروقت زنگ بزنه شوهرم جواب نده میگه میخابه تا لنگ ظهر و ...

ذهنیت بابامو کلا خراب کرده

بچتو ببر ودم در بگیر بیار چرا زیاد میری اونجا من دوسال بچم اونجا بود دم در تحویل میدادم دم در هم میگ ...

اخه من ۵ونیم صبح میرم سرکار 

فاصله هم دارین ازخونه مامانم 

برام سخته هرروز اونموقع صبح بچه رو ببرم اونجا

اخه من ۵ونیم صبح میرم سرکار  فاصله هم دارین ازخونه مامانم  برام سخته هرروز اونموقع صبح ب ...

دیگه شاغل بودن و حفظ زندگی هزینه های داره که باید بدی .. تا بتونی خودتو وفق بدی .. اگر سخته این رفت و آمد پرستار بگیر .یا اتمام حجت کن با برادرت 

دیگه شاغل بودن و حفظ زندگی هزینه های داره که باید بدی .. تا بتونی خودتو وفق بدی .. اگر سخته این رفت ...

اره باید ی فکر چاره ای پیداکنم .

دیگ خسته شدم ازین وضعیت

ببینم اگ تونستم هرروز صبح میبرمش

هرچند بچه هم خیلی اذیت میشه اونوقت صبح بیدارشه.

دیگه شاغل بودن و حفظ زندگی هزینه های داره که باید بدی .. تا بتونی خودتو وفق بدی .. اگر سخته این رفت ...

چون بچم خیلی کوچیکه میترسم دست پرستار بدم

مثلا شوهرم شبکار بود  صبحا میخابید  الان هروقت زنگ بزنه شوهرم جواب نده میگه میخابه تا لن ...

اهاعجب بی درکی منم توخونه خواهرم هست اذیتم انگاربهشون پول میدن خودشیرینی میکنن وسط خودشیرینی شونم خیلیاخراب میشن

هیچکس تکرارمن نخواهدشد...خدایاکمک کن امسال سال خوبی برای همه ازجمله خودم و خانواده ام باشه به اهدافم برسم دیگه خسته شدم
اهاعجب بی درکی منم توخونه خواهرم هست اذیتم انگاربهشون پول میدن خودشیرینی میکنن وسط خودشیرینی شونم خی ...

من ب گوشم میرسه حرفا ولی ب روی خودم نمیاوردم حوصله درگیرشدن نداشتم

من ب گوشم میرسه حرفا ولی ب روی خودم نمیاوردم حوصله درگیرشدن نداشتم

بسیاربسیارکارخوبی میکنی ولی من گاهی نمیتونم جلوخودموبگیرم جوابشومیدم بعدم خیلی جدی

بهش میگم هرکس توقبرخودش میخوابه وزندگیش دست خودشه تواگه خیلی بلدبودی الان بایدزندگیت الگوی بقیه باشه ولی نیست پس توخودتواصلاح کن عزیزم😑😐

هیچکس تکرارمن نخواهدشد...خدایاکمک کن امسال سال خوبی برای همه ازجمله خودم و خانواده ام باشه به اهدافم برسم دیگه خسته شدم