2703
2553
عنوان

میگه عکساتو پخش میکنم و ابروتو میبرم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 2062 بازدید | 75 پست
میگم ک عکسه نود بوده یکیش 

نترس هیچ غلطی نمیکنه ، اینکه میگی خودشو بکشه هم خنده داره ، ولی یادت باشه دفعه بعد واسه یه بی شعور بی همه چیز از این چیزا نفرستی که بعد پشیمون بشی ، پسره احمق فکر کرده خر گیر آورده ، از یک طرف تهدید می‌کنه عکساتو پخش میکنم ، بعد گریه میکنه؟ مبادا گول اشکاشو بخوری کسی که عاشق باشه اصلا نمیتونه چنین تهدیدی بکنه ، اون خود واقعیشو نشون داده ، اگر بازم تهدید کرد تو هم تهدیدش کن بگو فتا شکایت میکنم ، یک بار بگیرنش به غلط کردن میافته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نترس هیچ غلطی نمیکنه ، اینکه میگی خودشو بکشه هم خنده داره ، ولی یادت باشه دفعه بعد واسه یه بی شعور ب ...

به خدا اصلا فکرشم نمیکردم اینجوری بگه دستم یخ زد اینو گفت حالا بلاکش کردم خطمم خاموش کردم خوبه ب نظرت  ؟ یه ندت دیگه بیخیال میشه نه ؟ یه لاشیه عوضیه ب نظرم

2720
2714
اسی من صد نشون شوهرم میدم نه نود       اسی خدا نکشت مردم از خنده ، ایشالله که  ...

😂😂😂ایشالا گالریش نابود شه به دلش بیوفته کاری نکنه ،خدا همیشه هوامو داشته توبه کردم دیگع ...

2706