2737
2734
عنوان

میگه عکساتو پخش میکنم و ابروتو میبرم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 2087 بازدید | 75 پست
دقیقا منم به همین فکر کردم . خیلی سطحی به همه چی نگاه میکنه . اصلا توی دورانی که اینستا وجود داره عک ...

نمیدونم والا شاید خانواده بسته ای داره که  دوستی دخترشون با یه پسر براشون قابل هضم نیست. بالاخره یه چیزی یا یه نقطه ضعفی توی این دختر هست که اون پسر داره  اینطوری ازش سو استفاده  و تهدید میکنه

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
چیکار کنم چتامون دو طرفه بپاکم ؟ میترسم ازش 

😂😂😂نترس عزیز دلم اون هیچ گوهی نمیتونه بخوره الکی تهدیدای پوچ و تو خالی بعدشم الان عکس اصلا چیز مهمی نیست و هرپسری بااین تهدیدا بخواد جلو بره یه دونه محکم بزن شوتش کن همین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رل،،کراش،،اهان بی دی اف،،،😒😒یکی ام بود دوست پسر قبلی رو میگن یادم نیست

اکس.. رل.. زید.. بی اف.. جی اف..کراش.. بوی فرند.. گرل فرند... خانمم آقاییم🤣🤣🤣🤣🤣🤣

ساقیا ته استکان هایت نمی‌گیرد مرا.... لطف کن از دور بعدی پیک لیوانی بریز.... نه شراب راز میخواهم نه جنس اونوری...‌ از همین سگ مزه های تلخ ایرونی بریز...🥂
😔💔تهدید نکرد دیگ کات کرد باهام بلاکم کرد رفت 🥲🥲🥲سر یه چیزی  https://www.ninisite.com/dis ...

عزیز‌دلم اخه چیه اینو دوست داری وقتی اینهمه عیب و ایراد داره  اون باید بیوفته دنبال تو و التماست کنه 

2728
عکس دو نفره نداریم ،عکسای خودمه ...نود تقریبا ..‌

عزیزم نوع لباس و مکان عکست مهم ک کجا بودی و در چه شرایط خوب برای بردن ابروت ، وگرنه الان تو پیج اینستا پروفایل ها ۹۰ درصد مردم دارن عکس میزارن ۹۰ میزارن بلوز و شلوار میزارن  سر باز یا نیمه باز میزارن ، تازه یسری ها ک خیلی راحتن نیمه لخت هم میزارن ، وگرنه اگ شرایط و مکانت  اوکی باشه و برای خانواده ات غریبه نباشه میتونی بگی از پیج برداشته ، الان ک ده سال پیش نیست با عکس تحدید کنن همه بگن  اگ طرف عکس داره حتما سرو سری هم داشته فلان یا بمان

نه میگم یهو سر خودش بلایی نیاره بیوفته گردن من ...

این که گذشت عزیز مطمین هم باش هیچ بلایی سر خودش نمی یاره ولی تو رو خدا برای روابط بعدیت اگه هنوز به اون بلوغ فکری نرسیدی که بتونی در مقابل یه پسر قوی باشی و از خودت دفاع کنی یا نقطه ضعفی مثل حساسیت بیش از حد خانواده داری هرگز وارد رابطه نشو چون نود درصد آدم ها توی این سن و اوایل رابطه اول فکر خودشون و منافع خودشون هستند و بعدا طرف مقابلشان 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
2738
حالا واقعا فتا میتونه کاری کنه ؟ اگه مامان بابام بفهمن بد میشه واقعا

اره فتا بری بگی ادرس خونه پسره شماره ازش عکس هرچی با صداشو که تهدید کرده ببری پیگیری میکننن  خانوادت اره خب بد میشه ولی بهتر از اینه یه گوز بخواد اذیتت کنه ایشالله به اون جاها نکششه  

عکس دو نفره نداریم ،عکسای خودمه ...نود تقریبا ..‌

اون لحظه که داغ کردی و این عکسا رو براش فرستادی فکر آبروی پدر و مادرت نبودی واقعا چرا شما دخترا یه ذره ای غیرت ندارید

چرا عاشق خدا نباشم؟✨ وقتی به من گفت تو ریحانه خلقت من هستی👑نی نیار جان چرا تعلیق میکنی کاربر قدیمی هستم🥺
میگم رل رل ک میگید یعنی دوست پسرتون.این چیه مد شده بین دهه هشتادیا،😄

البته ن همه ی هشتادیا

منم دهه هشتادیم ولی اصلا از این مسخره بازیا خوشم نمیاد.رل. کراش. دوست پسر وووو

واقعا یه چیزه بیخودیه

من نامزد عقدی دارم و قبل عقدم هیچ رابطه ای نداشتیم باهم

ولی الان براش میمیرم

2706