2733
2734
خب نرو من هم گاهی نمیرفتم 

اخه من از اول سال تا حالا 

يه ماه تموم غيبت دارم 

هر هفته هم يه روزشو نميرم 

اون روز مديرمون باهام صحبت كرد گفت خيلي غيبت داري تو مدرسه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هواتون گرمه . باز گردوغبار نیست جای شکر داره .

اره الان گرد و غبار نيست ولي تابستون گرما هست گرد و غبار هم كه پدرمونو در مياره واقعا 

ولي الان يه جوري مه شديده كه دو متر جلوترتو. نميبيني اصلا

اخه من از اول سال تا حالا  يه ماه تموم غيبت دارم  هر هفته هم يه روزشو نميرم  اون ر ...

نارس باو . الان نمیدونم به کدوم سازتو برقصم . میخوای بری . برو آخه من تنها میمونه 🤕

تامبو..🧑🚶‍♀️🚶‍♀️
2728
من  ماهی  هشتصد میدم ،چقدر کمه

اره خداروشكر هزينه ها مال ما برا اونايي ك نزديك ب مدرسن ٣٥٠ و دور هستن ٤٥٠ ميگيرن بيشتر از اين نيست

روستايي هارو هم خبر ندارم حول هوش ٨٠٠تا٩٠٠ميگيرن ازشون

2738
واي خدا💔🥲 ولي واقعا زياده بريد اداره شهرتون  اطلاع بديد

زاهدان بعد هشت  سال  دیروز صبح  ی کم برف  اومد  نمیدونی  بچه ها  چقدر خوشحال شدن پسرم ده ساله اس  دیروز واسه اولین  بار برف رو دید،ان شاءالله شهر شما و ما  انقدر برف  بیاد که  همه  بتونن   ی دل سیر برف  بازی کنن 

زودتر بخواب جانم .اگه به درس علاقه نداری تا حدی بخون ولی یه هنر خوب یاد بگیر که چند سال دیگه دستت تو ...

پسر من تو نقاشی حرفه ای هس آخه اینم شد هنر؟!

آینده نداره هی یه چیزی میکشه

پولم نداره نقاشی فکر کنم

كجايي هستيد شما

زاهدان، سرمایی رو امسال   تجربه کردیم ک  بی سابقه بود گفتن  این  سرما رو ده سال قبل داشتیم ،ماهاهمعادت نداشتیم  یخخخخ زدیم  اصلا اتاق ها گرم  نمیشد ی سوز وحشتناکی داخل خونه  میومد  نمیدونستیم  از کجا میاد

2706