2726
عنوان

گناه من چی بود ک ت این سن ک نه ازدواج کردم نه بچه دار شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 2360 بازدید | 99 پست
من 29 سالگی ازدواج کردم همش میگم چقدر اون موقع ها خوب بود .کاش دیرتر ازدواج میکردم حیف شد تا ساعت 11 ...

مثل من 

از دیشب بیدارم این بچه گربه هام نمیخوابن🤣

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هرکسی یه آرمانی داره درست نیست به عقاید دیگران بخندی..هر انسانی که تو بهش افتخار میکنی یا قبولش داری ...

ناموسا فلسفی نکن بحثو 😑💔 من بت کلاغ دادم قناری ساختی ازش

کیستم؟ تکه ای تنهایی...
2728
جدا شدی شما؟؟؟راضی هستی؟من هنوز تصمیم قطعی نگرفتم

عزیزم اگه طرفت آدم بدی هستش اره جدا شو پشیمون نمیشی اما اگه خوبی هاش از بدی هاش بیشتره باهاش بمون چون هیچ انسانی کامل نیست .اره جدا شدم و یه ذره هم پشیمون نیستم چون طرفم آدم خیلی بدی بود

هرکسی یه آرمانی داره درست نیست به عقاید دیگران بخندی..هر انسانی که تو بهش افتخار میکنی یا قبولش داری ...

تولید مثل خوبه بچه خوبه شادی میاره اما اگر توشرایط ایده ال وخوب ازهر نظر چه عاطفی چه مالی به دنیا بیاد وگرنه چیزی جز بدبختی نیست 

فرزند خیلی مسئولیت میاره دیگه راه برگشت نمیزاره

عزیزم اگه طرفت آدم بدی هستش اره جدا شو پشیمون نمیشی اما اگه خوبی هاش از بدی هاش بیشتره باهاش بمون چو ...

بچه نداشتی؟ جدایی جسارت وشهامت میخواد من توخودم ندیدم شاید به خاطر بچه کوتاه اومدم

ناموسا فلسفی نکن بحثو 😑💔 من بت کلاغ دادم قناری ساختی ازش

باشه فلسفی نمیکنم عزیزم شما هم سعی کن ادمارو باخاک یکسان نکنی چون هیچ سودی برات نداره که هیچ ..انرژی منفیشم برمیگرده به زندگی خودت

بچه نداشتی؟ جدایی جسارت وشهامت میخواد من توخودم ندیدم شاید به خاطر بچه کوتاه اومدم

چرا داشتم الآنم کنارم نشسته یه توپک دستشه میگه صحبت کن باهام الان ۱۰ سالشه اونزمان دخترم یک سالش بود

2706