2733
2734
عنوان

گناه من چی بود ک ت این سن ک نه ازدواج کردم نه بچه دار شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 2361 بازدید | 99 پست
من فکر کنم ایشون از ی نظر دیگه میگه🤦‍♀️

بله منظورش افسردگی قبل ازدواجه ن خود ازدواج عنوانش رو سریع بخونی اونجوری برداشت میشه 🙆🏻‍♀️

♦️ ۲۳ ساله / اگه نظر مخالف و متفاوتی با من داشتین حتما ریپلای کنید یا قانعم میکنید یا قانعتون میکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دارم میگم افسردگی گرفتم  نه برای ازدواج ای خدا اینجام کسی حرف ادمو نمیفهمه

خودت خودت میگی با این سن نه ازدواج کردم نه بچه دارم وقتی اینطوری فکر میکنی منم باشم افسردگی میگیرم دیگه

فکر کنم اسی منظورش اینه ک تو این سن افسردگی داره و غمگینه 

و با این حال چ جور میتونه‌ وقتی تو این سن اینقدر افسردس ازدواج موفقی داشته باشه و بچه دار بشه 

ن این ک بخاطر ازدواج نکردن افسردگی گرفته 

من رویایی دارم رویای یک رقص بی وقفه از شادی 🤍🌱🕊️
2731
سنم کمه زیاد نیست زی 25

برای ازدواج عجله نکن من مثل توبودم برای فراراز محیط خانواده برای حرف مردم تن به ازدواج دادم الان مثل 

...پشیمونم حتی اختیار نفس کشزدن ندارم کاش ترشیده بودم اما اوضاعم بهتراز الان بود تنها و غمگین فقط به بچه هام فکرمیکنم وگرنه زودتر جداشده بودم

2738
گناه من چیه ک تو سن۲۴ سالگی با یه بچه سه ساله الان خونه بابامم😭

من تو سن نوزده سالگی با بچه یه ساله خونه بابام بودم عزیزم ربطی به گناه ندارع ..تا یه سری آدما حذف نشن آدمای خوبتر نمیتونن جایگزین بشن من الان جام خیلی هم عالیه و خوشحالم که اونزمان اون اتفاق برام افتاد

من دارم میگم افسردگی گرفتم  نه برای ازدواج ای خدا اینجام کسی حرف ادمو نمیفهمه

کم خونی نداری؟ نزدیک پریودت نیست ؟ اختلال هورمونی نداری ؟ همه ی اینا باعث افسردگی میشه 

برو دکتر روانشناس با یه دوره دارو خوب میشی عزیزم

2706