2726

هیچوقت از دعوای جاری و مادرشوهر خوشحال نشین چون مادرشوهر میشه عادتش،سراغ شمام میاد،من با مادرشوهرم یه دعوای افتضاح کردم،مقصر مادرشوهر بود،جاریم در پوست خود نمیگنجید،یجور از خودش دراومده بود بیا و ببین،به ماه نکشید مادرشوهر اونم مورد عنایت قرار داد

بله درسته

🇮🇷❤ مرحبا لشکر حیدر کرار👊🏻 مرحبا جَیش رسول الله❤️🙌🏻🇵🇸 تَرۡمِيهِم بِحِجَارَةٖ مِّن سِجِّيلٖ                       باشد که شبانگاهان برسرشان بریزیم همچون عقابان تیزپروازی که شب و روز برایشان معنا ندارد.. شهید احمد متوسلیان.     در جنگ روایتها جز احمقها نباشیم  با پوشش مناسب و رعایت حجابم خفت تذکر گشت و جریمه اش رو نمیکشم😌

منم ی بار خونه جاریم بودیم شوهرم نمیدونم سرچی بود باصدای بلند ی چیزی گف بهم ببین ینی چشماااش ی برقی میزداااااا بخدا شوهرومادرشوهرمن ازگل کمتر بهم‌نگفتن ولی شوهراون توجمع همش اونو خرابش میکنه ینی انقددددخوشحال شد ک نگو لعنت ب آدمی ک از ناراحتی بقزه خوشحال بشه

ی مامانم ک توشهرغریبم و ب شدت باوجود ی بچه دست تنهام و اذیت میشم ی وقتاانقد بچم ازهرلحاظ اذیتم میکنه میشینم ب حال خودم گریه میکنم😭💔براآرامش حالم ی صلوات دوس داشتی بفرس ممنون دوستمپسرم...منو باباعاشقتیم😍قول میدیم بهترین زندگیوبرات درست کنیم😘بدون هیچ کموکسری😊مرسی ک بااومدنت زندگی مارو شیرین کردی🍯تو انرژی مثبت مایی🧲🖇️جون اضافه مایی واسه ادامه این زندگی♾️هرچی آرزوی خوبه مال توووووونازپسرم🧿💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم ی بار خونه جاریم بودیم شوهرم نمیدونم سرچی بود باصدای بلند ی چیزی گف بهم ببین ینی چشماااش ی برقی ...

جاری من اوضاع بود،الان شوهرش عاشق یکی دیگه شده نشسته سر جاش،یعنی اگه منو شوهرم کمتر حرف می‌زدیم این فکر میکرد دعوامون شده و علنا خوشحال میشد

من ۶ ماه نامزد بودم خواهرشوهرم ک واسطه شده بود روزگار برام نداشت فردای پاتختی رفتم با آرامش جلوی مامان و آبجی دیکه اش و شوهرم شستم و پهنش کردم الان ۸سال ک کاری ب کارم نداره  جاریم هم همیشه خوشحال از دلخوری ما بود 

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم . خدایا چنان کن سرانجام کار  تو خشنود باشی و ما رستگار🙂

من جاری ندارم ولی خود مادر شوهرم از اول ک پامو گزاشتم تو خونشون باهام لج کرد چایی دم میکردم میریخت دور لباس رو تو لباسشویی میزاشتم دوباره خودش مینداخت لباسشویی تو این ۴ سال هر کاری دلتون بخااد و ب مغزتون خطور کنه سرم من اورد الانم شوهرشو پر کرده بود ک منو از خونشون بیرون کنه و زن و شوهری از خونشون بیرونم کردن دیگ قط رابطه شدم ولی بازم خودش زنگ میزنه ولی دل ادم ک مثه سابق نمیشه 💔💔💔

من ۶ ماه نامزد بودم خواهرشوهرم ک واسطه شده بود روزگار برام نداشت فردای پاتختی رفتم با آرامش جلوی مام ...

عین جاری من،مادرشم مثل خودشه،الان مادرشوهرم حالشو میگیره ،شوهرشم عاشق شده ولی هرگز خوشحال نشدم،چوب خدا صدا نداره،نمیدونم چطور از خشم خدا نمیترسن

دقیقا درسته

اتفاقا اگه مادرشوهر بدجنس دارید بهتره با جاری تو یه تیم باشید که قدرت مادرشوهر رو کم کنید،  چون مادرشوهر و خواهرشوهرای بدجنس از روش تفرقه انداز و حکومت کن عمل میکنن،  یعنی تفرقه ی بین عروس ها باعث حکومت بیشترشون میشه

منم یه جاری دارم پیش خودش فک می‌کنه خیلی زرنگ

مثلا منکه قهربودم،همیشه شوهرمو دعوت می‌کرد یابراش غذا میبرد

الان یکسال که برگشتم،اصلا خونمون نیومده یادعوت نکرده

اونم ازدعوای ما خیلی خوشحال میشه

بدذات ترین آدمی که دیدم

چه بسیارتقدیرها که به تدبیرها می خندند...حضرت علی(ع)........مرغ زیرک چون به دام افتد تحمل بایدش....💞💞💞
2706