2733
2734
عنوان

شوهرم ی شبه عوض شد

| مشاهده متن کامل بحث + 5807 بازدید | 136 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وکالت در طلاق رو به شما داده  کتکتون هم که می زنه رفتارش هم تغییر کرده  وقتی می بینه شم ...

من قبل این نامزد داشتم جداشدم😔برای همین سختمه یکم..منم با پدر بزرگ مادربزرگم زندگی میکردم حمایت نمیکنن واقعا..

تازه تو فکر بچه هم بودم باکلی ذوق و شوق ولی اون نه انگار ی جوری خنثی شده

ذوق برا بچه  دار شدن ؟بچه ای  ک کتک خوردن مادرشو تماشا کنه از ترس خودشو بره جمع کنه ی گوشه بشینه دستاش بذاره رو گوشاش چ ذوقی ،،داشتن شوهر ب چ قیمتی

2731
بهش گفتم چیه چرا قیافه میگیری؟؟میگه نگرفتم نفس فقط خستم میگم چطور خسته نیستی تو گوشی میری ب من میرسی ...

قیافه میگیره چون می شناسدت که دوس داری باهات شوخی کنه.میدونه که محتاجشی وداره ازت دریغ میکنه.زیادی خودتو کوچیکش کردی بیشتربگم یا متوجه ی منظورم شدی

چرانگران باشیم؟شایدهرگز پیش نیاید
من قبل این نامزد داشتم جداشدم😔برای همین سختمه یکم..منم با پدر بزرگ مادربزرگم زندگی میکردم حمایت نمی ...

مهم نیست سر کار می ری ایندتو میسازی تو حیون نیستی حتی کسی حق نداره حیوان هارو بزنه چ برسه انسان بزنه ،  ب خودت رحم کن

ببخشید از نظر روانشناسی شما خودت مشکل داری چون ازش کتک میخوری ولی دوسش داری. اول از این جدا شود بعد ...

خودم ک الانشم تحت درمانم قبلا ی تاپیک زده بودم راجب سرگذشتم ولی چون خیلی دیگه معلوم میشد منم گفتم پاکش کنن..من خودم ادم عصبی هستم منم اوایل خیلی اخلاقم بد بوده خیلی زودرنجم ولی الان واقعا من هیچ کاری نمیکنم هی میام بهش نزدیک بشم اون دور تر میشه 

2738

الان ایشون باید تاپیک بزنه ک پیشم نمیخوابه و نازم نمیکنه و.....چرا عزت نفس نداری گلم؟ ی مدت سمتش نرو سمتش نرو این نیست ک قهر کنی ی مدت تو خونه خودت سرسنگین باش گفت بریم بیرون بگو حال ندارم خودت برو خوش بگذره سرمیزشام زود تر پاشو سردردو بهانه کن ...نخواب بگو ی خرده کار دارم الکی گردگیری کن سالنو تا اون بخوابه...یکم محدودش کن میفهمی ک چی میگم؟ اینطوری ک شما مشتاق ناز اونی ببخشیدا منم دوست دارم باهات دعوا کنم

کار خوبووو خدا میکنع ک با کسی حرف نمیزنه🙃نه تو آنی ک همانی.......نه من آنم ک تو دانی🧸
خاک توسرم دوسش دارم وگرنه تاحالا هزار دفعه جدا شده بودم.. قلبم ی جوری شده احساس خوبی ندارم..

این دوست داشتن نیست این احتیاجه نیازه انقد خودتو بی پناه و بی کس میبینی ک میگی اون اخرین پله ی زندگیه ، اما اینطور نیست

اول میزد بعد سرتو نازمیکرد؟

شاید باور نکنی و بخندی ولی اره..حتی گریه میکردم میگفتم ولم کن میگفت خفه شو منو ب زور تو بغلش نگه میداشت سرم دست میکشید میگفتم هم میزنی هم سرمو دست میکشی اینکارو میکنی ک صبح پاشدم نرم دادگاه؟؟

دوسش داری ،کتک میخوری ،یا هر چیز دیگه اینا شخصیتیه مربوط به خودته تا ازش بچه دار شدی،از من بشنو هر کاری میکنید فقط دور بچه را تا آدم نشده خط بکش این بهترین پند هر آدم عاقلی به شما

فقط کافیه باور کنی لیاقتت زندگی بدون کتک هست . خودتو آنقدر حقیر و محتاج ندون ، زندگی پیش پدر بزرگ و مادربزرگت صد شرف داره . خلاصه که امیدوارم به خودت بیای و فردا روزی تاپیک نزنی شوهرم جلو بچم منو کتک زد و ........ . 

2706