2726
عنوان

شوهرم ی شبه عوض شد

5785 بازدید | 136 پست

بچها من ی سالو خورده ای ازدواج کردم..از اول ازدواجم خیلی کتک خوردم اما تو بدترین شرایط هم شوهرم حتی نمیزاشت یکم اونور تر ازش بخوابم همیشه قهرم بودیم باید کنارش میخوابیدم.ی ماه پیش منو زد دیگ نتونستم تحمل بیارم و رفتم ک درخواست طلاق بدم اما اومد با پادرمیونی بقیه من برگشتمو ی فرصت دادم.از اون موقع دعوامون نشده ولی ی هفته ای میشه از سرکار میاد سرش تو گوشیه تو اینستا فیلم میبینه تا اخر شب بعد میخوابه واسشم مهم نیست ک من پیشش بخوابم یا ن😕بنظرتون دلیلش چیه؟؟

جای اینکه من قیافه بگیرم اون میگیره.اخلاق نداره دست ب زن داره..چند ماه پیش ک خیلی بد منو زده بود من رفتم چند روزی گوشیمم خاموش بود خونه فامیلم بودم خبری ازم نداشت درخواست طلاق داده بودم ترسید با کلی اصرار کردنو معذرت خواهیش بخشیدمش ب شرطی ک حق طلاق بده..حق طلاق داد بهم گفت اگر اندفعه زدمت برو ولی بازم چندین بار منو زده تا همین ی ماه پیش ک بهتون گفتم..من موندم این وسط چرا الان اون داره قیافه میگیره؟؟😐با تمام بد بودنش همش سرمو شبا دست میکشید بخوابم یا همش باهام شوخی میکرد ولی االان قیافه میگیره انگار من اصن وجود ندارم.عجیب نیست؟😕

خدا ب دلت آرامش بده عزیزم🥺❤️

ی مامانم ک توشهرغریبم و ب شدت باوجود ی بچه دست تنهام و اذیت میشم ی وقتاانقد بچم ازهرلحاظ اذیتم میکنه میشینم ب حال خودم گریه میکنم😭💔براآرامش حالم ی صلوات دوس داشتی بفرس ممنون دوستمپسرم...منو باباعاشقتیم😍قول میدیم بهترین زندگیوبرات درست کنیم😘بدون هیچ کموکسری😊مرسی ک بااومدنت زندگی مارو شیرین کردی🍯تو انرژی مثبت مایی🧲🖇️جون اضافه مایی واسه ادامه این زندگی♾️هرچی آرزوی خوبه مال توووووونازپسرم🧿💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ن عجیب نیست چون احتمالا میره سمته روابط دیگه

همیشه گوشیشو بخام میتونم بگیرم هیچوقت سعی نکرد گوشیشو ازم قایم کنه.خودمم دارم کم کم شک میکنم ولی رفتاراش طوری نیست انگار داره خیانت میکنه..

خاک توسرم دوسش دارم وگرنه تاحالا هزار دفعه جدا شده بودم.. قلبم ی جوری شده احساس خوبی ندارم..

ببخشید از نظر روانشناسی شما خودت مشکل داری چون ازش کتک میخوری ولی دوسش داری. اول از این جدا شود بعد برو پی درمان

هر کاریشون کنی یه مدل ادا دارن.. الان منم دیروز بحث کردیم که البته بیشتر عشقم مقصره به جای اینکه عذرخواهی کنه تمومش کنه از دیروز برا من قیافه گرفته...خدا ایشاالله ورشون داره از زمین انقدر باعث عذاب زن هستن   واالاااا

تو محل نزار زندگی عادی تو انجام بده ببین چی پیش میاد،یکم دیگه صبر کن

2706