2726

نماز باطل نمیشه؟  مثلا یهو ی کلمه رویکم اشتباه بگم 

اگه جنبه نداری و عقده ای هستی بامن هم کلام نشو کاربر نامحترم😏 رو عصابم راه نرید 🗡❌یه عقل دارم شا نداره👀✨

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نه دیکه برگشتی درستش کردی، مثلا یه کلمه از حمدو اشتباه گفتی، دوباره تکرارش کردی درستشو گفتی، منظورت ...

اره دقیقا 

اگه جنبه نداری و عقده ای هستی بامن هم کلام نشو کاربر نامحترم😏 رو عصابم راه نرید 🗡❌یه عقل دارم شا نداره👀✨
نه عزیز جان اگه حرف زدی باید سجده سهو کنی ولی اگه اشتباه تلفظ کردی درستش کنی کافیه مثلن وقتی اشتباه ...

اره مثلا  ن زیاد اشتباه ولی یکم زبونم درس تلفظ نکرد 

یه استغفرالله بگو و دوباره سوره رو بخون من بابام زیاد با این چیزا سرو کله داره اینجوری بم گف 

اونموقه باید نماز رو از اول خوند 

اونموقه باید نماز رو از اول خوند 

نه مثلن من تو سوره حمد یهو قاطی میکنم خب یا سوره ناس بعد میخام از اول بخونم ینی سوره رو یه استغفرالله میگم و بسم الله وسوره حمد دیگ بنظرم نمیخاد از اول نمازتو بخونی مگ اینک تو خود نماز یه اشتباهی کنی ک اونم بیاد سجده سهو بری 

2706