2733
2734
عنوان

باردارم و دندون درد واسه خدا یه لحظه بیاین خیلی درد دارم😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1952 بازدید | 84 پست

عزیزم عفونت داری ممکنه هم واسه خودت هم بچه ات خوب نباشه اینطوری بمونی بدتر میشه اللن هر کاری کنی جز دهانشویه ممکنه مضر باشه واسه جنین برو دکتر نشون بده یه ویزیت بکنه شرایطت رو بگو شاید یه راه اساسی داشته باشه ماه چندمی؟

توی بازی زندگی وسط همه مشکلات یاد گرفتم که:😍شیطان همه تلاششو میکنه تا آدمو از خدا خسته کنه و خدا همه تلاشش رو میکنه تا بهتر از اونی که آدم فکر می کنه ولو کمی دیرتر بهش بده😍😍😍😊اونی که این وسط از بازی صبر خسته بشه خدا و ایمانشو به شیطان باخته😣 و اونی که از حکمت خداوند در برابر شیطان دفاع کنه و زیر بار حرف شیطان نره پیش خدا عزیزتره و به جز خواسته ای که شاید بهترش برآورده شده ایمانشم داره و شرمنده ی مهربونترین عالم نیست.😍😍💓💓🌹سعی کن تو برنده این میدان باشی نه مثل کسایی که همه چیزشونو به خاطر صبور نبودنشون باختن.❤ خدا بخیل نیست.خودتو بخاطر درک نکردن حکمت خدا یتیم نکن. آدم از خدا یتیم بشه بد دردیه😔😔😔

حوصله گرم گزاشتی یه امتحانی ک البت تو دیقه اول انتظار نداشته باش ک زودی خوب شه ۵ یا ۶ بار حوله رو بزار رو بخاری بعدش بزار رو صوتت منم باردار بودم دندون دردمو اینجوری اروم میکردم خدا کنه واس توعم جواب بده و ارومت کنه❤❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من تو هفت ماه هستم اگه برم پور میکنن؟؟؟؟

سلام منم تو بارداری مثل شما شدم دقیقا دندونم شرایط شمارو داشت رفتم دندون پزشکی گفتن چون بارداری عصب کشی نمیکنیم ولی یادم نیست پر میکردن یانه.ولی وقتی دندون درد داری یعنی ب عصب رسیده و پر کردن تنها ب درد نمیخوره

منم تو بارداری ب دردت دچار بودم

از عفونت دندونته 

من مامانم ارد باقالی و نشاسته رو قاطی کرد من شب تا صبح گذاشتم روش صبح ک پاشدم تموم عفونتش زیر لثه جمع شده بود بعدم خودش سوراخ شد اومد بیرون راحت شدمممممممم

کاش نزدیک بودی میدادم بهت دعام میکردی

منم دور از جونت مردم از دندون درد اما حاضر نبودم قرص بخورم

🍂🌿شده از درد بخندی که نبارد چشمت؟!..من در این خنده ی پُر غصه،مهارت دارم... شده آیا به کلنجار نشینی،که چه شد؟!..من به این دردِ پُر ابهام، دچارم، هرشب..💔

عزیزم آب نمک غرغره کن آب نمک غلیظ درست کن و غرغره کن تنها چیزی که درد من رو تو بارداری آروم می‌کرد همین بود حتی مسکن هم جوابگو نبود یعنی تا میومد اثر کنه من از درد میمردم 

...Keep Calm and Nothing Else Matters
2738
منم تو بارداری ب دردت دچار بودم از عفونت دندونته  من مامانم ارد باقالی و نشاسته رو قاطی کرد م ...

منونم مهربونم ولی خیلی درد دارم یه چیزی میبود دم دست یکم آروم میشد یه لحظه تا یکی از اینارو تهیه میکردم‌آخه طاقتم نمیاد از درد

....
منونم مهربونم ولی خیلی درد دارم یه چیزی میبود دم دست یکم آروم میشد یه لحظه تا یکی از اینارو تهیه میک ...

اب نمک غلیظ درست کن قرقره کن علی الحساب ارومت میکنه 

اگه تو خونه سرکه سیب هم داری تو اونم یکم نمک بریزی و قرقره کنی اونم خوبه

من گاهی وقتا کسیه ابجوش درست میکردم لپمو میذاشتم روش با گرما درمانی یکم آروم میشد

🍂🌿شده از درد بخندی که نبارد چشمت؟!..من در این خنده ی پُر غصه،مهارت دارم... شده آیا به کلنجار نشینی،که چه شد؟!..من به این دردِ پُر ابهام، دچارم، هرشب..💔
دانشجوی دندانپزشکی ارتش هستم هر نوع مسکنی سر خود مصرف نکنید با توجه به اینکه در دوره نیم دوم باردا ...

عزیزم یه بار رفتن از دارو خونه پرسیدن گفته بود یه داروی ژیله شکل هست ولی نباید زیادی استفاده کنه یعنی نباید زود زود استفاده کنه به نظرتون اگه یه بار بکنم اشکال نداره؟؟؟

....
2706