2726

همسرم استفاده میکنه ۵ درصد فک میکنم 

آره میگه میخاره سرش بعد از استفاده 

حالا که جان ما شده ای احتیاط کن 😍.....من❤ تو❤ و دخترنازمون ❤...با احترام جواب کسی که بهم توهین کنه نمیدم چون که 👈(جواب ابلهان خاموشیست)🙂 ..خدایا خیلی دوست دارم دبیر بشم کمکم کن به هدفم برسم 😍🤲

سلام خوبی؟خیلی وقته که داری استفاده میکنی؟زیر نظر پزشک این کارو انجام دادی یا خودت؟چون تو تاپیکای قبلت باهات صحبت کرده بودم میپرسم. ی جا خوندم نوشته بود اگه ۴ ماه استفاده کردین و نتیجه ندیدین یعنی اون دارو به درد شما نمیخوره باید فکر دیگه ای بردارین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام خوبی؟خیلی وقته که داری استفاده میکنی؟زیر نظر پزشک این کارو انجام دادی یا خودت؟چون تو تاپیکای قب ...

اره یه ساله فقط یه مقدار ضخیم کرده موهام رو چاره ای ندارم امیدم شاید پر بشه 

یعنی ریزشش خوب نشده؟ رویش نداشتی؟ ی قرص هم هست که همزمان استفاده میشه باهاش اونم استفاده کردی؟

همسر من یه ماهی هست استفاده میکنه و قرص hiar vit هم میخوره ریزشش قطع شده خداروشکر

حالا که جان ما شده ای احتیاط کن 😍.....من❤ تو❤ و دخترنازمون ❤...با احترام جواب کسی که بهم توهین کنه نمیدم چون که 👈(جواب ابلهان خاموشیست)🙂 ..خدایا خیلی دوست دارم دبیر بشم کمکم کن به هدفم برسم 😍🤲
خیلی ریزشم شدیده.بچم ۱ سال و۴ ماهشه چند وقت دیگه از شیر میگیرمش.به نظرت مزوتراپی جواب میده یا الکیه؟

نمیدونم چند نفر گفتن خوبه جند نفر گفتن ریزششون بدتر سده ما بابد همون ماینو بزنیم و اون قرص رو که گفتی رو بخوریم ولش کن میل حنسی رو دیگه بهتر از کچلیه یعنی 

نمیدونم چند نفر گفتن خوبه جند نفر گفتن ریزششون بدتر سده ما بابد همون ماینو بزنیم و اون قرص رو که گفت ...

آخه این شوهرای بدبخت چه گناهی کردن هم کچلی رو تحمل کنن هم بی محلی رو؟🤭🤭🤭🤭

من زیر نظر دکتر استفاده میکنم هرچی دکتر بگه دیگه.هرچند دکترا هم انقدر پولکی ان فقط الکی آدمو میکشونن مطبشون

2706