2703
2553

با یکی دارم آشنا میشیم همو دوس داریم قراره فرداشب بیاد برای آشنایی با خانواده. من بهش گفتم که تا اینجا رو قبولت دارم از اینجا به بعد می‌سپارم به خانوادم هرچی بگن همونه چون که من دوس ندارم باهات رفتم تو زندگی و چیزی شد که طلاق بگیرم خانوادم بگن انتخاب خودت بوده منو تو خونشون راه ندن.

به نظرم زیاد جالب نگفتی بهتر بود میگفتی نظر خانوادم اولیت داره برام 

میشه برای سلامتی دخمل نازم  یه صلوات بفرستید 🌺🥺همه چیز را مدیون حضرت علی اصغر شش ماه امام حسینم😭خداااااا شکرت بابت همه چیز ،خیلی دوست دارم  🤲

نه حرف درستی زدی

خانمها خوشگل مشهدی ♥️♥️ موهاتو به من بسپار چون بلدم زیبا ببافم. بافت کف سری .بافت هلندی باموی اضافه. بافت آفریقایی .بافت کوئین.  بافت دندون موشی.  بافت استیشن ،🤩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

بنظرم نبایدانقدتوضیح میدادی فقط میگفتی نظرخونواده برام مهمه.دوم اینکه ازهمون اول انقدراحت طلاق رومطرح نکنیداینطوری باعث میشه یه مسئله عادی بنظربیاد

ببین دوست عزیز: نه تومیتونی تفکرات منو تغییربدی، نه من میتونم تفکرات تو رو تغییربدم.پس" به عقاید هم احترام بذاریم" درضمن ،لطفا لایک ممنوع! متشکرم🙏🌹
2714

نتونستی درست بیان کنی 

انگار خودزنی کردی و فرهنگ خانواده ات رو نامناسب نشون دادی 

هیچوقت به یک‌مرد القا نکن خانواده ات حامی و پذیرای تو نیستن حتی اگر واقعیت باشه 

بگو چون خانواده صمیمی و سالمی داریم و آگاه و خیرخواه هستن نظر اونها برام شرط اوله

بهتر بود میگفتی من بدون مشورت با خانواده نمیتونم جواب بدم 

اینطوری براش تعیین میکردی که هم تو برای خانواده ات مهم هستی هم اونا برای تو 

🇵🇸🇮🇷🖤به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸                             بیشتر از ۱۱ هزار شهید در غزه. نزدیک به ۵ هزار نفرشان کودک هستن.    سایه ی رنگین کمان را کس ندید اما بِدان...نسل ما در سایه ی قـرآن به مَـهـدی می رسد           درخواست دوستی 🚫🚫🚫                          دنیا پرچم بی طرف ندارد.یا از جنود رحمانی یا از جنود شیطان. مکر خداوند همه را تعقیب میکند تا سرانجام  معلوم کند هر کسی زیر کدام پرچم و پشت کدام امام می ایستد    تا روزی که «یوم یدعو کل أناس بامامهم» (هر گروهی را با امامشان می‌خوانیم )                      «اسرائیل از مقدمات ظهور است. این آمده تا شرک‌های خفی در او حل شود. کسانی که به ظاهر مسلمانند و در باطن مشرک‌اند، نمی‌روند مگر اینکه با اسرائیل بیعت کرده باشند. اسرائیل آمده بیعت بگیرد... اگر در عمق اروپا و آمریکا یا حتی در درون اسرائیل پاکی هست، بالاخره از صفوف آنها خارج خواهد شد و به ما خواهد پیوست و اگر در درون خانه‌های ما ناپاکی وجود داشته باشد، بالاخره از بین ما خارج خواهد شد و به آنها خواهد پیوست. این قرار ما با آنهاست.»            
اخه دورو اطرافم زیاد دیدم

ابن فکر بنداز دور آبجی پدر منم چون کارش توی دادگاه شورا هست همش همین میگه  اسم خاستگار مباد برا یکی میگه طلاق زیاد شده همه معتاد شدن همه اینن اونن همه مثل هم نیستن عزیزم   طلاق ب همین راحتی نیست اگر آدم درست انتخاب کنید چرا طلاق گلم فکرت سمت چیز منفی نبر از الان نظر خانواده هم مهمه نظر خودت صد در صد مهمتره

میشه برا حاجتم صلوات بفرستی  🖤🤙کاربری قبلی دختر رویایی ۸۱ هستم 🙂 پیـر شُدیم ، اما بُزرگ نَہ . . ! : )💔 
2706