2726
کاریزما یعنی چی

شخصیت تاثیر گذار

دیوانه و دلبسته ای اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش/یک لحظه نخور حسرت آنرا که نداری/راضی به همین چند قلم مال خودت باش/دنبال کسی باش که دنبال تو باشد/اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش/پرواز قشنگ است ولی بی غم و محنت/محنت نکش از غیر و پروبال خودت باش/صد سال اگر زنده بمانی، گذرانی/پس شاکر هر لحظه و هر سال خودت باش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینایی ک همه دوسشون دارن و خیلی محبوبن

اینا همیشه دو رو هستن جلوی یکی باهاش خوب خوب رفتار میکنن و جلوی یکی دیگه غیبتشو میکنن و خوبی این یکی رو بهش میگن دقیقا سیاست دارن و خود واقعیشونو هیچ وقت نشون نمیدن

و تو غیبت ها هم خیلی شریک میشن و همیشه با یکی ک خوب باشن بدی یکی دیگه رو جلوش میگن

باید از اینا بترسیم باورش سخته ولی خودم دیدم ک میگم

2728
پسر بود؟

نه دختر - با پسر ها بگو بخند نداشت واسه همين ميگم جالب بود  كه ميشناختنش دختر خيلي خوبيه

يكي از استادها شوهرش را ميشناخت به شوهرش گفته بود خانمت به اندازه يه استاد تو دانشگاه شناخته شده هست 

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 

آره داماد خواهرم فوت شد یکماهه بقدرییییییییییییییییییییییییی نازنین خوب مهربان باکلاس خوش اخلاققققققققققققققققققققق بود ک من و همسرم هرروز داریم میسوزیم فک کن شوهرم میگه داداشام می‌مردند اونقدر نمی‌سوختم ک این مرد بزرگ رفت من بهش غبطه میخورم ک چقدر همه با رفتنش سوختن فک کن خواهر زادمو اندازه شوهرش نمیخوایم