2726

ن ازدواج کردم نه بچه دار شدم حسرت همه چی میمونه ب دلم همه چی دلم پر غصه اسس همه این بلاهام خانوادم سر ک اوردن ی دانشکا نشد برم تمام خاطره های بد تو‌ ذهنم مرور میشه همش همش دیگ چجور میدونم ازددواج کنم با این افسردگیم ای لعنت ب این بخت

عزیزم شما چند سالته؟ 

هنوزم باورم نمیشه که یک قلب ❤️ درونم تاپ تاپ می‌کنه من به فدای هر ضربان قلبت روز پنجشنبه دهم آذر ماه سال ۱۴۰۱ ساعت نه صبح بی بی چک من مثبت شد برای اولین بار؛ خدای من این قلب کوچولو تموم دنیای منه خودت مراقبش باش دوستتدارم ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مگه هدفتون توزندگی فقط ازدواج وبچس ک افسرده شدین؟

ببین دوست عزیز: نه تومیتونی تفکرات منو تغییربدی، نه من میتونم تفکرات تو رو تغییربدم.پس" به عقاید هم احترام بذاریم" درضمن ،لطفا لایک ممنوع! متشکرم🙏🌹
نه بخاطر چیزای دیگ افسرده شدم 

ببخشیدمثلا چی؟ اگه دوست داشتی بگو

ببین دوست عزیز: نه تومیتونی تفکرات منو تغییربدی، نه من میتونم تفکرات تو رو تغییربدم.پس" به عقاید هم احترام بذاریم" درضمن ،لطفا لایک ممنوع! متشکرم🙏🌹

چقدمنی....فک نکنم بدبختترازمن باشی ...ولی من سعی کردم امیدوارباشم به اینده ...فکرخودکشی هم کردم ولی بازسپردم به خدا.....  ببین سعی کن شادباشی فکروخیال نکن  بخدامطمعنم ازمن بدبختتر نیستی .

2706