2733
2734
عنوان

میگم🥺

184 بازدید | 14 پست

میشه دو نفر عاشق هم باشن نشه برسن بهم؟ 🥲  من فکر میکنم دوتاش همو بخان محاله جدا کنه کسی اونارو😔 من یکی دوستش دارم اونم دوستم داره عاشق همیم هی میخام ب خانوادم بگم در جریان بزارم میترسم 😔جدامون کنن چون اصلا ب نظر بقیه احترام ندارن  میگن هر کس ما گفتیم 

میشه برا حاجتم صلوات بفرستی  🖤🤙کاربری قبلی دختر رویایی ۸۱ هستم 🙂 پیـر شُدیم ، اما بُزرگ نَہ . . ! : )💔 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
پس نگو با سیاست بیارش جلو 

نرفته سربازی میگه من اینجور بیام قبول نمیکنن ولی میگه بهشون بگو من میخامت ک ندنت ب کسی بهمم گفت بزار با خانوادت بحرفم ولی میخام فعلا نگه تا همچیش اوکی شه چون 😔میترسم آره فعلا نگم تا همچی درست شه بعد بگم

میشه برا حاجتم صلوات بفرستی  🖤🤙کاربری قبلی دختر رویایی ۸۱ هستم 🙂 پیـر شُدیم ، اما بُزرگ نَہ . . ! : )💔 
خب به خانواده نگو که حساس بشن. حتی بعدش هم نگو  بیاد خواستگاری وقتی اومد به عنوان خواستگار راح ...

🥺آره اینجور بگم بهتره آره فعلا نمیگم 😔

نرفته سربازی میگه من اینجور بیام قبول نمیکنن ولی میگه بهشون بگو من میخامت ک ندنت ب کسی بهمم گفت بزار ...

اره نگو یجوریم نباش تو خونه همش دپرس باشی فردا پس فردا بگن بخاطره شوهره هر کی اومد بدنت بری 

2738

اگه پسره بخوادت امکان نداره جدا شین آدم ترسو جا میزنه

هنوزم باورم نمیشه که یک قلب ❤️ درونم تاپ تاپ می‌کنه من به فدای هر ضربان قلبت روز پنجشنبه دهم آذر ماه سال ۱۴۰۱ ساعت نه صبح بی بی چک من مثبت شد برای اولین بار؛ خدای من این قلب کوچولو تموم دنیای منه خودت مراقبش باش دوستتدارم ❤️
اره نگو یجوریم نباش تو خونه همش دپرس باشی فردا پس فردا بگن بخاطره شوهره هر کی اومد بدنت بری 

😂🤦🏼‍♀️راست میگی بخدا خوب شد گفتی منم همش دپم

اگه پسره بخوادت امکان نداره جدا شین آدم ترسو جا میزنه

یعنی اگر پشتم باشه میرسیم؟ خدا کنه🥺میترسم قسمت هم این وسط باشه خودش ک میگه محال جدا شم 

اصلا نگو بذار اول بیاد خواستگاری بعد ب اونجاها فکر کن

مرسی از نظرت گلم چشم

یعنی اگر پشتم باشه میرسیم؟ خدا کنه🥺میترسم قسمت هم این وسط باشه خودش ک میگه محال جدا شم 

نه من دونفر از اشناهامون همین چند سال پیش بهم رسیدن کار به دعواهای خانوادگی رسید پسره جا نزد با اینکه بچه بود 

چند ماه پیشم دوستم بعد هشت سال به عشقش رسید پسره موند به پاس مطمعا باش خدا تورو به عشقت میرسونه البته اگر دل و جرعت داشته باشع و دوست داشته باشع و الان به خانوادت نگو صبر کن پسره بره سربازی بعد کار پیدا کنه بعد بیاد خاستکاری معلومه الان هیچکس دخترشو به یه آدم که سربازی هم نرفته نمی‌ده یکی از دوستانم  هشت سال صبر کرد و به خانوادش نگفت چیزی بعد. پسره خوب خونه ساخت سربازی رفت سرکارم رفت اومد خاستکاری پدر مادر دختره هم با رضایت کامل قبول کردن

هنوزم باورم نمیشه که یک قلب ❤️ درونم تاپ تاپ می‌کنه من به فدای هر ضربان قلبت روز پنجشنبه دهم آذر ماه سال ۱۴۰۱ ساعت نه صبح بی بی چک من مثبت شد برای اولین بار؛ خدای من این قلب کوچولو تموم دنیای منه خودت مراقبش باش دوستتدارم ❤️
نه من دونفر از اشناهامون همین چند سال پیش بهم رسیدن کار به دعواهای خانوادگی رسید پسره جا نزد با اینک ...

وای الهی خوشبخت شن😍 ان شاءالله منم برسم بهش 🥺 آره تا الانشم پشت همبم مطمنم بعدش هم میشع داداش خودمم ۱۶ سالش بود زن گرف دختر خالمو چندسال هم بزرگ‌ترش بود کلی دعوا شد تا رسیدن بهم.  الان بچه دومش دنیا اومده 🥲   دقیقا واسه همینم ۱۷ سالشه می‌ره ۱۸ هم یکسال ازم کوچکتره من ۱۹ 🥲

2706