2726

یروزبعدظهرگفت جموجورکن یه کارتن شیرینی بگیریم ببریم خونه خواهرم تازه اسباب کشی کرده منم گفتم خواهرت مستاجرن هرسال اسباب کشی دارن دیگه هرسال که شیرینی نمیخواد تازه ۵۰۰تومن بردیم تولدبچه ش.اگرم میخوای بدی صدتومن پول بذاریم پاکت ببریم دیدم ناراحت شد یه ده دقیقه ای هرچی حرف میزردم محل نمیذاشت بعدبهش گفتم برویه کارتن شیرینی بخربریم ازاونورم بریمشام خونه مامانم دعوتمون کرده بودگفت آرش سرماخوردگی داره من نمیام منم گفتم پس منم خونه خواهرت نمیام.کلاقهرکرد بهش گفتم کاش اینقدرکه روخواهرت حساسی یه ذره هم رومن بودی من که گفتم بخریموببریم باراولت نیس به خاطراون بامن دعوامیکنی (اینم بگم که صبح یه شارژ۲۰تومنی میخواس برامن بخره رفته بودلیست تراکنشهاشونگاه میکردمیگفت ببین فلان تاریخ برات خریدم چراتموم کردی اونوقت برا خونواده خودش لارج بازی درمیاره.گفتم دیگه خسته شدم ازت همیشه منوتحقیرمیکنی همیشه ازم ایرادمیگیری بهم میگی مهم نیس دوسم داشته باشی یانه منم دیگه هیچ حسی بهت ندارم.شبم جاشوبردجداانداخت خوابید.الان براش صبحونه آماده کنم یاخودش بخوره؟خیلی دلگیرم که به خاطرخواهرش بامن اینجوری میکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب گیریم صبحانه درست نکردی. ناهار نپختی. اون رفت جاشو جدا انداخت....

تا کِی ادامه پیدا کنه؟ اینجوری مشکل حل میشه؟

راه حل موثر پیدا کن گلی

آخرش قشنگه...اگه الان قشنگ نیست یعنی آخرش نیست.
2728

اگ همیشه براش درست میکنی اینبار درست نکن منم ازاینک نامزدم بیشتر ازمن بزا خونوادش ارزش قائله اسیم میکنه حالا بعد پنج شش سال عشق وعاشقی ازدواج کردیما خونوادش هرکاری هم بهم بکنن هیچوق ناراحت نمیشه تا من ی چیزی بگم میگ چرا گفتی

صبحانشو آماده کن عزیزم

شما هرچقدر ازش دور بشی همسرتون به سمت دیگران میره , حالا خواهر,  مادر یا هرکسی 

فکر میکنه همه دلسوزش هستن غیر شما 

تولیدکننده تابلو سه بعدی کریستالینه🥰اینستاگرام👇@arsha.artgallery 
2706