2733
2739
همکلاسی اسکلم ک روم کراشه 😑

منم امتحان ک داشتم میرفتم دانشگاه ی پسریو دیدم خوشم اومد ازش فعلا هنوز نرفتم دانشگاه ک باز ببینمش دیگه چجوری پیجشو پیدا کنم نمیدونم😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم امتحان ک داشتم میرفتم دانشگاه ی پسریو دیدم خوشم اومد ازش فعلا هنوز نرفتم دانشگاه ک باز ببینمش دی ...

اگه تو دانشگاهه ک. پیدا میشه

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین

به اینکه با شوهرم قهرم چه جوری درستش کنم .چون که اون هیچ وقت نمیاد آشتی کنه . مشکلم از خودش بود .

سیاست ندارم لعنتی فقط همین اگر سیاست داشتم مثل اون همه چیز به نفع من میشد  

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم   
2738
ب یکی از کامنت ها ک برا تا پیک قبلی برا خواهر برادری گفته بود .یاد ایامی ک با آبجی داداشم بودم افتاد ...

تاپیکتونو دیدم ک نوشتین تو سر اون خانوم. چی میگذره خدایی هیچکس نمیتونه بگه

شما میتونین بگین تو سر یه پسر چی میگذره؟ یا چطور میشه مطمئن شد کسی رومون کراشه

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین
پس حالا حالاها نمیاد 

نمییونم چی میخوام ازش

نمیدونم بگم. زودتر بیاد یا اصلا نیاد خیلی دوراهی بدیه

میدونم چی میگی  منم تو این موقعیت بودم ولی یادم رفت ازش کلا

جدی

چرا

منطقی قبولش نمیکردی یا چی

اون اومد رد کردی یا بیخیالش شدی و نیومد

2706