2737
2734
عنوان

سر نماز صبح دعاتون میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 185 بازدید | 30 پست

منم هر روز صب بعد نماز ی صفحه قرآن میخونم . الانم میرم ک قرآن بخونم . دعا کن حامله نباشم از دیروز از استرس حالت تهوع دارم . تاپیکتو دیدم اومدم بگم ترخدا برام دعا کنین . منم برای شما دعا میکنم به حاجتت برسی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

التماس دعا خیر 🥺💕

❤️اللّٰهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ❤️......❤️اللّٰهم عَجِل لِولیک الفرج❤️🥺😍🤲🏻.دوستای گلم اگه میشه برای حاجتم برام صلوات بفرستید یاحمد بخونید 💟🧕🏻👩‍❤️‍👩اگه خوندید بهم بگیدتا منم براتون بخونم😍🥺💕🙏🏻.جدیداً‌خیلیا‌‌دَم‌از‌‌تنهایی‌میزنن‌‌..مثل‌اینکہ‌آیہ..«یا‌رفیق‌من‌لا‌رفیق‌لہ...»رو‌فراموش‌کردن :)🌫️❤️🥲🧠🥺....لبخند تو، به تو چهره ای مثبت می دهد که باعث می شود مردم در کنارت احساس راحتی کنند. (لس براون)☺️💚🌱....... «وَلَقَدنَعلَمُ‌انکَ‌یَضِیقُ‌صَدرُکَ‌بِمَا یَقُولونَ»و‌مـٰا‌میدانیـم‌دلت‌‌از‌آنچہ‌میگوید‌ به تنگ می آیدپس‌‌به‌‌آغوش‌‌مـٰا‌پنـٰاهنده‌‌شو🪐🫂 إن شاء اللّٰه همگی عاقبت بخیر و سعادتمند شیم🤲🏻🥺😍

برامنم دعاکن ممنونتم ک ازخرشیطون بیادپایین

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عشقای زندگیم❤همسرم❤️پسرکمون❤️خدایامواظب زندگیمون باش دور باشیم از چشم بد***

عزیزای دلم از ته قلبم برای تک تکتون دعا کردم و دعا میکنم

هرروز بعد از نماز صبح نیم‌جزء قرآن میخونم

بیادتونم و حاجتروایی همتون رو از خدا میخوام

انشالله بهترینها رو براتون رقم بزنه 💚🙋🏻‍♀️😍

یاكاشِفَ‌الْكَرْبِ‌عَنْ‌وَجْهِ‌الْحُسَیْنِ‌اِكْشِفْ‌كَرْبى‌بِحَقِ‌اَخْیكَ‌الْحُسَیْن
عزیزای دلم از ته قلبم برای تک تکتون دعا کردم و دعا میکنم هرروز بعد از نماز صبح نیم‌جزء قرآن میخونم ...

قربون دل مهربونت گلم اسمم فاطمه هست ❣️❣️

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عشقای زندگیم❤همسرم❤️پسرکمون❤️خدایامواظب زندگیمون باش دور باشیم از چشم بد***
2738
عزیزم لطفا برای منم دعا کن که حال دلم خوب بشه و مشکل مالی و روحیم حل بشه و بتونم تو غربت مادری قوی ب ...

عزیزدلم با تمام وجودم از خدا میخوام که همه‌ی خواسته هاتو اگر به صلاحته بهت عطا کنه

نگران هیچی نباش، خدا خیلیییی بزرگتر ازین حرفاس

منم تو غربت تونستم برا دخترم مادری کنم ، نترس ، ی روزایی ممکنه خسته بشی کم بیاری گریه کنی به زمین و زمان شکایت کنی، حق داری ولی از فرداش باید قوی تر بشی و به خودت قول بدی سختیا مانع نشن ازین که لذت خوب مادری کردن رو بچشی. 

انشالله که با توکل به خدا همه مشکلاتت راست و ریس میشه

یاكاشِفَ‌الْكَرْبِ‌عَنْ‌وَجْهِ‌الْحُسَیْنِ‌اِكْشِفْ‌كَرْبى‌بِحَقِ‌اَخْیكَ‌الْحُسَیْن
قربون دل مهربونت گلم اسمم فاطمه هست ❣️❣️

انشالله که به آبروی صاحب اسمت، حاجتروا شی 💚

من چندتا حاجت دارم لطفا برا منم دعا کن. منم برات صلوات فرستادم ک حاجتتو بگیری

ممنونم ازت عزیزم

چشم بشرط لیاقت دعاگوتون هستم

2706